17 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları  14 Haziran 2018, Saat 18:41
DurumuÇevrimdışı
Yeni Üye
Onurcan - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

17 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

 
Yorum #1

17 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları,17 haziran günlük burç yorumları,17 haziran pazar günlük buurç yorumları,haziran aylık burç yorumları,haziran aylık burç yorumları 2018

KOÇ Burç Yorumu:

Mesleki olayların gündeme gelmesi nedeniyle iş ilişkilerine ağırlık vereceksiniz. Yaklaşımlarınızda daha bir kendinize yönelik olmanıza rağmen hedefleriniz belirgin olacak. Değişik araştırma grubu içinde çalışan arkadaşlarınızdan yardım alabilir onların fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Bazı şeyleri içinizde biriktirmeyin.


BOĞA Burç Yorumu:

Beklentilerinizde belli hedefleriniz mevcut ve sizin tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Çevrenize aldığınız kişilerin alt yapılarında sistemli bir kişilik yatıyor ve birlikteliklerine yansıttığınız eski tecrübeleriniz önem kazanıyor. Ay'ın konumu, sizi bugün daha temkinli yapıyor.


İKİZLER Burç Yorumu:

Olayları araştırmayı çok sevdiğiniz için konularınızın seçimi de bu doğrultuda oluyor. Bugün Ay'ın konumu; maddi konularla ilgili çalışmalarınızı yoğunlaştırırken, bu konuda size belirli bir disiplin sağlıyor. Olaylara yaklaşımınız çok daha farklı ve kuralcı olacak. Karşı tarafın bu konuda size vereceği fikirleri önemsemelisiniz.

YENGEÇ Burç Yorumu:

Karşı tarafın üzerinizde yoğun duygusallık yaratacağı bir gündesiniz. Sizi kollama ihtiyacı içinde olabilir veya bazı konuları size aktarma noktasında çekingen davranabilir. Bugün aranızda oluşacak duygusal çekim bazı eski konuları yeniden gündeme getirecektir. Onun, üzerinizdeki etkisinin siz de farkındasınız. Aranızda yardımlaşma söz konusu olacaktır.

ASLAN Burç Yorumu:

Çevrenize yardım etmeyi seviyorsunuz. Ay'ın konumu çevre ile olan ilişkilerinizde duygusallık kefesinin ağır basmasına neden olacak. Özgür iş ilişkilerinizden yana olduğunuz için ortak çalıştığınız kişilerin aşırı müdahaleci tavırlarına gelemiyorsunuz. Ama yine de sizi bir şekilde yönlendirmek isteyebilirler.

BAŞAK Burç Yorumu:

Zeki ve kavrayıcı zekanızı ön plana çıkarmasını iyi bildiğiniz için bugün de orijinal yönlerinizle arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Sıkıntıya gelemiyor ve kendi düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Kişisel rahatlığınız çok önemli olmasına rağmen, çevrenizin duyguları ön planda tutmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ Burç Yorumu:

Motivasyon gücünüz oldukça yerinde. Ay'ın bulunduğu konum aşk ilişkilerinizde bazı yeniliklere neden olmasına rağmen, duygusal bağlarınızın güçlü olması yüzünden, pek fazla etkilenmeyeceksiniz. Onunla bir çok aktiviteye imza atabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunacak ve hoşlanacağınız saatler geçireceksiniz.

AKREP Burç Yorumu:

Sert ve taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkileriniz de yansıtıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Ailenizin özgürce karar vermeleri sizi olumlu etkilese de, bazı konularda karşıt düşünce içinde olacak ve duygularınızı belli edeceksiniz.

YAY Burç Yorumu:

Çevrenizde ve yakın bağlarınızda güzel paslaşmalar içindesiniz. Bazı olaylar karşısında önlem almayı hiç düşünmeden olaylara kolay bir şekilde sahip çıkabiliyorsunuz. Bugün düşüncelerinizde ödün vermeyen, her konuda ısrarcı ve fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışan bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz.

OĞLAK Burç Yorumu:

Bugün Ay'ın konumu, maddesel konularda özgürce para harcamanıza neden olabilir. Çevrenizde yakın dostlar ve kardeşlerle paylaştığınız ortamlar sizi olumlu etkileyecek ve onların sevincine ortak olacaksınız. Yaşadığınız değişimler konusunda bir çok aktivite ilginizi çekecek ve yeniliklere sıcak yaklaşacaksınız.

KOVA Burç Yorumu:

Kendinize güveniniz oldukça fazla. Kişisel başarınız mesleğinizle ilgili yoğun araştırmalarınız, beraberinde gelişen iş tatmini ile beraber netleşiyor. Bugün, arkadaş çevrenizde oluşturduğunuz güçlü bağların size kazandırdığı güçlü donanımların etkisi ve güvencesi içinde, kazançlarınızla ilgili olarak güçlü adımlar atıyorsunuz.

BALIK Burç Yorumu:

Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok fakat bugün kendinize şans vermeli ve olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. Yaptığınız her türlü çalışmaya, yaratıcılığınızı aktararak kendinize özgü davranışlar sergiliyorsunuz. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz. Ani ortaya çıkan olaylara karşı hazırsınız.

 Alıntı
17 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları  16 Haziran 2018, Saat 22:44
DurumuÇevrimiçi
Canım Dedem
Herkül - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

17 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

 
Yorum #2


Sevgili KOÇ Burcu
Bugün Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. İlişkinizde yenilenmeler söz konusu. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik paylaşmak istiyorsunuz. Partnerinizin size olan ilgisinden olumlu etkileneceksiniz. Onun doğal davranışları, sizi için övünç kaynağı olabilir. Bugün, maddesel kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz.


Sevgili BOĞA Burcu
Bugün çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecektir. Birlikte ortak iş yaptığınız kişilerin özel sorunları gündeme gelecektir ve dostluk paylaşımları içinde olacaksınız. Kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Çekici yönlerinizle çevrenizde güzel bir hava estiriyorsunuz. İştahınızı artabilir dikkatli olun.


Sevgili İKİZLER Burcu
Ay kombinasyon burcunuz Terazi'de ilerlerken, günlük çalışmalarınıza daha estetik yaklaşıyorsunuz. Sosyal aktivitelerinizin sınırını genişlettiğiniz için verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda kendinizi zorlayabilirsiniz. Her şeye yetişmeye çalışırken gözden kaçıracağınız konular gündeme gelebilir. Dikkatinizi dağıtmamalısınız.


Sevgili YENGEÇ Burcu
Bugün evinizle ilgili olumlu değişimler söz konusu. Ay'ın kendi evinde olması, sizi daha evcil ve sevdiklerine bağlı bir kişi yapıyor. Dostlarınızı ve arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilir, onlarla birlikte ortak aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve duygusal olaylardan çabuk etkileniyorsunuz.


Sevgili ASLAN Burcu
Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için, yakın dostlarınızın fazla fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz. Bugün, iletişim konusunda oldukça yoğunsunuz. Organizasyon konularında becerikli yönleriniz ortaya çıkıyor.


Sevgili BAŞAK Burcu
Maddi güven ihtiyacı içinde olduğunuz için kişisel yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içinde olacaksınız. Bugün her türlü olanaklarınızı kullanabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Partnerinizle aynı düşünce içinde ve ortak bir paylaşım içindesiniz. Yaşam kalitenizin önemli olduğunu vurgulayacak işler peşindesiniz.


Sevgili TERAZİ Burcu
Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İnce ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak yardım sever duygularınızla iyi bir örnek teşkil edeceksiniz. Güzelliklere olan ilginiz yoğun bir şekilde artıyor.


Sevgili AKREP Burcu
Bugün düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmasınız. Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissediyorsunuz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilir, dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Değişik düşünceler içinde bocalayacağınız bir gün. Hayal gücünüzü yüksek tutmalısınız.


Sevgili YAY Burcu
Enerjinizi daha da güçlü hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizin canlanması söz konusu. Bugün, yeni kişilerle tanışabilir veya özel dostlarında birlikte alış verişe çıkabilirsiniz. Motivasyonunuzu güçlü kılmak istiyorsanız, çevresel ilişkilerinizi yoğun ve pozitif tutmalısınız. Boğaz bölgenizi korumalısınız.


Sevgili OĞLAK Burcu
Bugün sabırlı ve inatçı tarafınız işe yarayacak ve beklentilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. İletişim içinde olacağınız kişilere sergileyeceğiniz disiplin sayesinde başarınızı garantileyeceksiniz. Yaşamınızı ince detaylar üzerinde kurmak istediğiniz için, düşüncelerinizi açıklarken, hiç kimseyi kırmak istemiyorsunuz.


Sevgili KOVA Burcu
İdeallerinizi ortaya çıkaracak bir hareketlenme söz konusu. Birçok kombinasyon fikirler, bir birini tetikleyerek ilginç tablolarla ortaya çıkacak. Duygularınızla yaratacağınız güzellik ve esneklik sizi olumlu yönde geliştirirken, farklı işleri denemek istiyorsunuz. Performansınız çok yüksek ve bugün, kısa vadeli yolculuklar gündeme gelebilir..


Sevgili BALIK Burcu
Enerjik yönlerinizin ortaya çıkmasıyla farklı şeyler yapmak istiyor ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin ortak paylaşımlarına ihtiyaç duyuyor, sezgilerinizin sizi yanıltmasına izin vermiyorsunuz. Bugün yeni fırsatlar söz konusu olabilir. Haksızlıklar karşısında kişisel tavırlarınız çok önemli olacak. Detaylar üzerinde durmalısınız.

 Alıntı
Cevap: 17 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları  17 Haziran 2018, Saat 07:44
DurumuÇevrimiçi
Canım Dedem
Herkül - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

Cevap: 17 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

 
Yorum #3

Sevgili AKREP Burcu
Bugün düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmasınız. Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissediyorsunuz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilir, dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Değişik düşünceler içinde bocalayacağınız bir gün. Hayal gücünüzü yüksek tutmalısınız.

 Alıntı
Cevapla

Etiketler
17 haziran 2018 pazar günlük burç yorumları, 17 haziran günlük burç yorumları, 17 haziran pazar günlük buurç yorumları, haziran aylık burç yorumları, haziran aylık burç yorumları 2018


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Yukarı Git