19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları  14 Haziran 2018, Saat 18:44
DurumuÇevrimdışı
Yeni Üye
Onurcan - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 
Yorum #1

19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları,19 haziran Salı Günlük Burç Yorumları,19 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları,haziran aylık burç yorumları,haziran aylık burç yorumları 2018Koç Burcu Yorumu
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız, Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir, Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli, Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız

Boğa Burcu Yorumu
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz, Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz, Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir

İkizler Burcu Yorumu
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir.Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir, Sabırlı olmanız gerekiyor, Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

Yengeç Burcu Yorumu
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak.Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebili. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumu
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

Başak Burcu Yorumu
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız.Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir.Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.

Terazi Burcu Yorumu
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir.Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat.gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.

Akrep Burcu Yorumu
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz.Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız.Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Yay Burcu Yorumu
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz.Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz.Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir.Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

Oğlak Burcu Yorumu
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken.Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Kova Burcu Yorumu
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz.Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız.Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası.Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Balık Burcu Yorumu
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

 Alıntı
19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları  18 Haziran 2018, Saat 22:42
DurumuÇevrimiçi
Canım Dedem
Herkül - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 
Yorum #2


Sevgili Koçlar,
Bazı insanlar şu an bulunduğunuz yerden başka bir yerde olmanızı istiyor olabilir. İnsanlar hep düşündüğünüzden farklı çıkabilir. Bu konu sizi rahatsız etmeye başlıyor. Onları düşünmek için biraz zaman ayırın. Bulacağınız cevaplar birkaç hafta içinde daha anlamlı olacaktır. Bugün temel şeylere odaklanmayı deneyin.


Sevgili Boğalar,
İnsanlar bugün kalabalığın arasından sıyrılma arzunuzu anlayacak ve takdir edecek. Bu bir kibir işareti değil. İnsanların iyi tavsiyelerinize ihtiyacı var. Harika enerjinizi doğru kullanmalısınız. Bu fırsatın uçup gitmesine izin verirseniz kendiniz için iyi bir şey yapmazsınız.


Sevgili İkizler,
Bugün gündelik hayatın tüm küçük detayları ile sizi rahatsız eden bir gün değil. Yörüngede, yıldızlara giden bir yolculuktasınız ve bu büyük özgürlük duygusu sizi hepiniz için daha fazla adalet talep etmeye itiyor. Diplomatik becerilerinizi kullanmak için bugün mükemmel bir fırsat bulabilirsiniz.


Sevgili Yengeçler,
Bazen nesnellik eksikliğiniz yüzünden hata yapıyorsunuz. Başka insanların da tıpkı sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Ancak bugün bu durum gerçekleşmeyecek. İyi niyetinizi ve aklınızı kullanıyorsunuz. Yargılarınız kişisel hislerinizle alakalı olmadığı için, insanların sizi dinlemesi muhtemeldir.


Sevgili Aslanlar,
Sizin için her şeyin bir açıklaması var. Bakış açınızı paylaşma şansını hiç kaçırmadınız. Belki de bilmeniz gereken şeylere değil, bu bilgiyi nasıl ifade ettiğinize dair bir bakış açısı edinmeniz gerekiyor. Bugün itibariyle kelimeler hayatınıza geri dönüyor, fikirleriniz daha ılımlı olacak.


Sevgili Başaklar,
Bugün rolleri değiştirmeye ne dersiniz? Boş sohbet için uygun değilsiniz, doğru. Hiçbir yere gitmeyen görkemli fikirlerden bahsetmek yerine eyleme geçmeyi tercih ediyorsunuz. Bir şeyleri derinlemesine tartışmak isteyebilirsiniz. Bu enerjiden yararlanın. Çevrenizdeki insanlar bu günü çok uzun zamandır bekledikleri için minnettar olacaklar.


Sevgili Teraziler,
Bugün bilim hakkında bazı araştırmalar yapabilir, bu konuda fikirler edinebilirsiniz. Dünyanın sizin düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz. Ama yine de kendi dünyanızı zenginleştirmekten vazgeçmeyin. Bu sizin sırrınız. Kimse sizin hayal gücünüze sahip olamaz.


Sevgili Akrepler,
Genel olarak yapıcı bir konuşmanız var. Bazen insanlar, söyleyecek hiçbir şeyiniz olmadığı için sizi suçlayabilirler. Sadece sabırlı olduğunuzda, cahil olduğunuzu düşünürler. Hoşgörünüzü gösterirken, kayıtsız olduğunuzu söylerler. Bugün, bu insanların sizin hakkınızda gerçeği öğrenmelerinin ve bakış açınızı anlamalarının zamanı geldi.


Sevgili Yaylar,
Son günlerdeki sakinliğiniz ve rahatlığınız etrafınızdaki insanlar tarafından takdir ediliyor. Her zaman bir yere yetişiyor gibi görünüyorsunuz. Size yakın olan insanları, özellikle de ailenizi çok ihmal ettiniz. Onların gerçekten size ihtiyaçları var. Sizinle tartışacakları sorunları var. Kollarınızın rahatlığını hissetmeleri gerekiyor.


Sevgili Oğlaklar,
Bugün önemli ve doğru kararlar verebilirsiniz. Biliyorsunuz ki bazen rahatlamak ve ilerideki yoğun zamanlar için dinlenmek önemlidir. Bugün yenilenmiş ve dünyayı ele geçirmeye hazır hissediyorsunuz. Sorunlarınızı farklı bir bakış açısından görüyorsunuz ve geleceğiniz hakkında daha iyimsersiniz.


Sevgili Kovalar,
Cömert bir tabiatınız var. Sorunları çözmek için kendinizi neye vereceğinizi biliyorsunuz. İnsanların sorunları gerçekten bu kadar önemli olmasa, sizi sorunlarıyla rahatsız etmeleri akıllıca olmaz. Bir süreliğine kendinize iyi bakmalısınız, bunun için çok zamanınız var.


Sevgili Balıklar,
Bir şeyler olduğunu biliyorsunuz ama ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. Duygularınız yoğun. Başkalarının duygularını da hissedebiliyorsunuz. Kalbinizi ve vücudunuzdaki hareketi dinleyin. Ancak o zaman duygularınızın yoğunluğunu değerlendirebilirsiniz. Bu bir tutku ya da aşk olabilir.

 Alıntı
Cevap: 19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları  18 Haziran 2018, Saat 22:45
DurumuÇevrimiçi
Özlemler son bulmuş hüzünlü tebessümler çiçek açmış
Alaska - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

Cevap: 19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 
Yorum #3

Sevgili Yaylar,

Son günlerdeki sakinliğiniz ve rahatlığınız etrafınızdaki insanlar tarafından takdir ediliyor. Her zaman bir yere yetişiyor gibi görünüyorsunuz. Size yakın olan insanları, özellikle de ailenizi çok ihmal ettiniz. Onların gerçekten size ihtiyaçları var. Sizinle tartışacakları sorunları var. Kollarınızın rahatlığını hissetmeleri gerekiyor.

 Alıntı
Cevap: 19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları  19 Haziran 2018, Saat 16:23
DurumuÇevrimiçi
Canım Dedem
Herkül - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

Cevap: 19 Haziran 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 
Yorum #4

Sevgili Akrepler,
Genel olarak yapıcı bir konuşmanız var. Bazen insanlar, söyleyecek hiçbir şeyiniz olmadığı için sizi suçlayabilirler. Sadece sabırlı olduğunuzda, cahil olduğunuzu düşünürler. Hoşgörünüzü gösterirken, kayıtsız olduğunuzu söylerler. Bugün, bu insanların sizin hakkınızda gerçeği öğrenmelerinin ve bakış açınızı anlamalarının zamanı geldi.

 Alıntı
Yukarı Git