Üye Etiketleri

 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç  11 Ağustos 2018, Saat 07:02
DurumuÇevrimiçi
Canım Dedem
Herkül - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç

 
Yorum #1

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları,11 Ağustos 2018 Günlük Burç ,Ağustos günlük burç yorumları 2018, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2018, Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu

11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Sevgili Koçlar,
Telepati ve sezgileriniz bugün tüm zamanların en yüksek noktasında. Başkalarının düşüncelerini ve hislerini okumak sizin için çok daha kolay. Tepkilerinizi kontrol etmek iyi olabilir. Hayal gücünüz ve yaratıcı yetenekleriniz de çok yüksek seviyede çalışıyor. Onlardan en iyi şekilde yararlanın.


Sevgili Boğalar,
Bugün, başkalarının duyguları için derin bir endişe duyuyor olabilirsiniz. Onların sorunlarına karşı pratik olmak, kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Bu, konuşmaktan çok daha önemli. İşleriniz sorunsuz ilerliyor. Bu durumdan çok tatmin oluyorsunuz. Bir noktada, sevinç gözyaşını dökerseniz şaşırmayın.


Sevgili İkizler,
Bugün kariyeriniz için önemli olan zor bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Özverinizin ve sıkı çalışmanın sonucunda yaşadığınız rahatlama, sizi duygusallaştıracak. Duygularınızı kontrol etmek için özel çaba harcamanız gerekebilir. Bu gece kutlamayı hak ediyorsunuz.


Sevgili Yengeçler,
Uzun süredir beklenen bir sosyal etkinlik, belki bir düğün gözyaşlarına neden olabilir. Duygularını göstermekten hoşlanmaya biri olduğunuz için, ağlama isteğiniz geçene kadar kendinizi sıkabilirsiniz. Bu sizin için de çok mutlu bir gün ve içtenliğiniz gerçek olamayacak kadar fazla. Rahatlayın ve keyfini çıkarın.


Sevgili Aslanlar,
Yoğun, duygusal bir rüya sizi o kadar güçlü bir şekilde etkileyebilir ki, hayalinizdeki şeyi gerçekleştirme arzusuyla uyanabilirsiniz. Engellerin üstesinden gelmek ve iş dünyasında ilerlemek için çabalar sonunda işe yarayacak. Gerçekten olup olmadığını sormak için bir şaşkınlıkla dolaşabilirsiniz. En iyisini yapmaktan vazgeçmeyin ve hislerinize güvenin.


Sevgili Başaklar,
Eşinizle yaşadığınız duygusal tartışmalar sizi gözyaşlarına boğabilir. Bu zorluğun üstesinden gelecek ve yeni bir anlayışa sahip olacaksınız. Bir ilişki veya arkadaşlık daha güçlü ve kalıcı olma yolunda ilerliyor. Temel eğiliminiz duygularınızı kontrol etmek olacaktır, ancak onları göstermekten çekinmeyin. Böyle zamanlarda sorunlar azalacaktır.


Sevgili Teraziler,
Bugün, evinizde çok iş yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Bir misafir bekliyorsunuz ya da sadece kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Kendinize dikkat etmelisiniz. Aynı anda birden fazla şey yapmaya çalışmayın. Yardım gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada, yardım istemekten çekinmeyin.


Sevgili Akrepler,
Yakın arkadaşınız veya sevgilinizle olan yoğun iletişim, ilişkinizle ilgili harika şeyler ortaya çıkarabilir. Belki düşündüğünüzden daha fazla ortak yönünüz var. Belki de korkularınız ve endişeleriniz asılsızdır. Sonuç olarak, ikiniz daha da yakınlaşabilir, yeni bir ortak amaçta buluşabilirsiniz. Yaşadığınız olumlu duyguların tadını çıkarın ve harika bir gün geçirin.


Sevgili Yaylar,
Eski sosyal gelenekler gününüzün güçlü bir parçası olabilir. Ailenizle ilgili duygusal bir olay, belki bir düğün ya da başka bir dönüm noktası, özellikle sizi harekete geçirecek. Olayların akışında, bir duyguya sıkı sıkı bağlı kalacaksınız. Görünüşünüze özen göstermek, bugün her zamankinden daha önemli olabilir. Ama daima kendiniz olmayı unutmayın.


Sevgili Oğlaklar,
Kendinizi kontrol etme konusunda çok dikkatlisiniz. Bugün çok daha dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde, gözyaşlarına dönüşebilecek harika haberler almanız mümkün olmayacak. Sıkı çalışmanız ve kariyerinize olan bağlılığınız sonunda size para getiriyor. Olası gelişmeler hakkında haberler alabilirsiniz. Çok hareketli bir gün.


Sevgili Kovalar,
Bugün para ile ilgili müthiş bir haber alabilirsiniz. Sevinç gözyaşlarınızı kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Bir kadın arkadaşınız bazı ağır değişimler geçirebilir ve sizden desteğinizi isteyebilir. Tavsiye sunmak yerine dinlemek en iyisi olacaktır. Ancak, kendinizi kontrol etmek için çok uğraşmanız gerekebilir. Dikkatli olun.
BALIK BURCU

Sevgili Balıklar,
Yakın bir kadın akrabanızın yer aldığı mutlu olaylar sizi duygulandırabilir. Bir evlilik ya da doğum söz konusu olabilir. Projeleriniz, özellikle de diğer insanlarla ilgili olanlar, tüm zorluklara rağmen iyi ilerleyecek. Sonuçlar sizi gözyaşlarına boğabilir. Kendinizi kontrol etme ihtiyacı hissedeceksiniz, ancak nasıl hissettiğinizi göstermekten çekinmeyin.

 Alıntı
Yukarı Git