• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ahu Tuğba Adnan Oktar ile fotoğrafı yeniden gündem oldu! "Başörtünü tak, yan odaya

Konular
242
MFC Puanı
1,150
Adnan Oktar ve grubuna yönelik gündem olan belgesel sonrası kedicikler ve Oktar yeniden gündem oldu. Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Ahu Tuğba'nın da bir dönem Adnan Oktar ile verdiği poz yeniden gündeme geldi.

Ses sanatçısı Onur Akay'a konuşan Ahu Tuğba o günü Adnan Oktar'a operasyon düzenlendiği günlerde anlatmıştı.
Ahu Tuğba açıklamasında "Ben o gün Eyüp Sultan'daydım. Erol Simavi beni Hürriyet gazetesine çağırdı. 'Senin hakkında beyanat veren ve senin için cehennemde yanacak diyen bir hoca var' dediler. Sana, 'Onur Akay hakkında açıklama yapan biri var, gazeteye gel' deseler gitmez misin?" dedi.

640xauto.jpg

"ADAM BENİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDI"

Yeşilçam'ın yıldızı devamında ise şunları söyledi:

"Bütün duayen gazeteciler oradaydı. Ben, 'Neden cehennemde yanacakmışım? Bunu Allah bilir' dedim. O zaman gençlik var deli doluyum. Sonra Savaş Kalafat, 'Hoca yanda' dedi. Bende, 'Ne hocası' dedim. 'Başörtünü tak, yan odaya geç' dedi. Odaya girdim, Adnan Oktar arkası dönük oturuyordu ve saçları uzundu. Ben girdim diz çöktüm, oturdum, suratına baktım. Adam beni görünce şaşırdı. Bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum."

640xauto.jpg

Ahu Tuğba o dönem kedicik yorumlarına da "Ben kimsenin kediciği olmam" diyerek yanıt vermişti.

MYNET