Tekil Mesaj gösterimi
12 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumları  11 Ekim 2017, Saat 12:31
DurumuÇevrimdışı
Alaska
Şişelere deniz koy gemiler batsın boğazımıza.
Alaska - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

12 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumları

 
Yorum #1
Konu Alaska tarafından (11 Ekim 2017 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.

12 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumları


Burç, Burç Yorumları, Günlük Burç, Günlük Burç Yorumları, 12 Ekim 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları,
12 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları, Ekim günlük burç yorumları 2017, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2017KOÇ BURCU

Huzur ve mutlulugu yakalamaniza çok az kaldi. Uyumlu ve güzel günler sizi bekliyor. Girisimleriniz basariyla sonlanacak. Maddi olarak da ışık dolu haftalar sizi bekliyor.

BOĞA BURCU

Gerektiği yerlerde, ortamlarda ağırlığınızı koymalısınız. Sözlü tartışmaları kesinlikle daha fazla yukarı taşımayın. Problemleri, zekanızı ve dilinizi kullanarak da çözebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sezgileriniz neredeyse yanılmayacak kadar kuvvetli. Bunun anlamı ise gelecek hakkında plan yapmalısınız. Şu an belki de yalnızsınız ama aşkı siz aramayın, o sizi bulsun.

YENGEÇ BURCU

Yolunuz açık. Girişken iş yapısına sahip olduğunuz için başarılar yakınınızda. Şimdiden yaptığınız gelecek planları tekrardan gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Şimdi ki hayatınızdan sıkılıp eskileri özlemeye başlayacaksınız. Eskilere yaptığınız bu yolculuğunuz size yaptığınız doğruları ve yanlışları gösterecek. Şimdiki hayatınızı bir kenara bırakıp eskiye dönmek istiyorsanız geride bırakacaklarınızı düşünmelisiniz.

BAŞAK BURCU

Olması gerektiği yerlerde sabrınızı sınadınız. Yeni kapıların açılması artık asi olmalısınız. Yardımsever, bonkör ve sade olmanızın tam da zamanı.

TERAZİ BURCU

Size ihtiyaçları olduğu zaman sevdiklerinize maddi açıdan destek olmaktan geri adım atmayın. Sizin de dar da olacağınız zamanlarda arkanızı kollayacaklardır.

AKREP BURCU

İlişkinizde karşılıklı güven ve sıcak bir ilgi yaşayacaksınız. Daha önce yaşadıklarınız yüzünden zihniniz allak bullak oldu. Fakat yaşayacağınız dürüst aşk ve ilgi sizi çok mutlu edecek.

YAY BURCU

Davranışlarınızda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. Bu tutumunuzu sürdürürseniz ilerlemek istediğiniz yoldan çıkabilirsiniz. Aşırı, sert ve makul olmayan davranışlardan kaçınmalısınız. Uyum sağlayabilmek için uzlaşmalısınız.

OĞLAK BURCU

Kendinize belirlediğiniz hedefleriniz uzun zaman diliminde gerçekleşebilir. Bunu bilerek yaşamak size ve iş hayatınıza olumlu yönde etki yaparak sizi negatiflikten arındıracaktır. Ayrıca kendinize olan güveniniz yerine gelecek, artık daha da rahatlayacaksınız.

BALIK BURCU

Kendinizi biraz ihmal ediyorsunuz. Hayatınızda yeni bir dönüm noktasına gelmek, eskiyi silmek istiyorsunuz. Fakat bu sizin için uygun bir zaman değil.


 Alıntı