10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları, Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç  09 Temmuz 2018, Saat 22:14
DurumuÇevrimiçi
Canım Dedem
Herkül - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları, Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç

 
Yorum #1

10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları,10 Temmuz 2018 Günlük Burç ,Temmuz günlük burç yorumları 2018, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2018, Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu


Sevgili Koçlar,
İşler bugün sizin için son derece iyi gidiyor. Bu yüzden hiçbir şeyden uzak durmayın. Aslında, bu fırsatı olabildiğince parlak bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Enerjinizi toplayın ve kendinizi dünyaya açın. Gülümsemenizin bulaşıcı olduğunu göreceksiniz, bu yüzden sık sık onu kullanmaktan çekinmeyin. Enerjiniz ile hemen hemen her işin üstesinden geliyorsunuz.


Sevgili Boğalar,
Bir gün için ciddi moddan çıkın ve gülün. Evinizde bir oyun gecesi düzenleyebilirsiniz. Atıştırmalıklar, oyunlar ve arkadaşlar. Arkadaşlarınızı davet etmek için geç kalmayın. Eğlenmek için harika bir gün. Kendinizi en uygun şekilde ifade etmek için özgür bırakın. Sevinçli doğanızda ne kadar güce sahip olduğunuzu fark edin.


Sevgili İkizler,
Eğlenceli, sevgi dolu, huzurlu ve uyumlu doğanız sayesinde, başkaları üzerinde inanılmaz güçlü bir etki bırakıyorsunuz. Doğal çekiciliğiniz, bugün sizi gitmek istediğiniz herhangi bir yere götürecek, bu nedenle onu kullanmaktan çekinmeyin. Pozitifliği artırın ve sokağın güneşli tarafında yürürken kendinizden emin olun.


Sevgili Yengeçler,
Saldırgan tavrınızı bir kenara bırakın ve bugün biraz gülün. Yoğunluğunuzu, eğlenmeyi seven birine aktarın. Bu tutumun sizi çok yükseğe çıkaracağını göreceksiniz. Küçük şeyler, günlük rutininizi bozacak kadar sinir bozucu olabilir, ancak sıcak bir gülümseme bombayı etkisiz hale getirmek için yeterli olacaktır.


Sevgili Aslanlar,
Bugün sizin için müthiş bir gün. Her duruma sevinçli yaklaşımınızın olması gereken şey olduğunu göreceksiniz. Çocuklarla vakit geçirin ve onların büyülü dünyasının tadını çıkarın. Sevginizi etrafınızdaki insanlara yayın. Onların da gülümsemelerini hatta kahkaha atmalarını sağlayın. Dostça bir tavır sizi çok güzel yerlere götürecektir.


Sevgili Başaklar,
Bugün işinizden zaman ayırın ve biraz rahatlayın. Romantik doğanızın biraz eğlenmesine izin verin ve ciddi olmamanız konusunda suçlu hissetmeyin. Günün galibi en çok gülümseyebilen kişidir, bu yüzden bu yarışmada birinci olma niyetiyle güne başlayın. Ödüller uzun vadeli olacaktır.


Sevgili Teraziler,
Çevrenizdeki bazı insanların “ilk ben” tavrı sizinle pek uyuşmasa da, onları benimsediğinizi görebiliyorsunuz. Onların kapılarını çalmanız gerekebilir. Bunu yaparken sızlanmamaya çalışın. Umutsuz bir tavır, sizi hiçbir yere götürmez. Yaklaşımınızda dostça ve neşeli olun. Böylece, dünya ayaklarınızın altında olacaktır.


Sevgili Akrepler,
Bugün olumlu, iyimser bir bakış açısı kazanmaya çalışın. Bir şükran tutumu benimseyin ve etrafınızdaki her şeyin güzelliğini görmeye bakın. Bu, sahip olduklarınızı, özellikle sizi seven insanları takdir etmek için özel bir gün. Başkalarına iltifat edin ve onların sizin için ne ifade ettiğini bilmelerini sağlayın. Bu tutumunuz size servet kazandıracak bir dalgalanma etkisi yaratacak.


Sevgili Yaylar,
Evde beklemekten vazgeçin, dışarı çıkma zamanı geldi. Bugün oynamak ve eğlenmek için harika bir gün. Ruh halinizin açık yürekli ve neşeli olduğunu göreceksiniz. Yakınlarınızı güldürmek ve onları mutlu etmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İçinizdeki ateşin en parlak şekilde yanmasına izin verin.


Sevgili Oğlaklar,
İnsanların inatçı tutumları ilerlemenizi engelliyor olabilir. Bunu, bakış açınızı ve tutumunuzu gevşetmeniz gerektiğine dair bir ipucu olarak alın. Bugün duygularınızın arkasında büyük bir güç var ve bu duygular açığa çıkmak istiyor. Sıçramak ve öne çıkmaktan çekinmeyin. İçinde bulunduğunuz grupla hemfikir olmasanız bile fikirlerinizi belirtin.


Sevgili Kovalar,
Hızlanma zamanı geldi. Bugün evinizden çıkın ve dünyaya sunduğunuz şeylerle gurur duyun. Başkalarıyla olan ilişkilerinizde cesur olun ve kendinizi tamamen yaratıcı bir şekilde ifade etmeye çalışın. Gülümsemeniz arttıkça, karşılaştığınız her zorlu durumun üstesinden daha kolay geleceksiniz.


Sevgili Balıklar,
Bugün insanlarla çok vakit geçirebilirsiniz. Onlara temas ettiğinizde sevginizi hissettirmekten çekinmeyin. Nazik bir jest ve sevgi dolu bir kelime unutulmayacaktır. Cömert ve nazik ruhunuzun parlamasına izin verin. Kollarınızı daha geniş açın ve dünyaya sevgi yayın. Çünkü, sevmek ve gülmek için mükemmel bir gün.

Beğen bunu beğendi.
 Alıntı
Cevap: 10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları, Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç  10 Temmuz 2018, Saat 07:42
DurumuÇevrimiçi
Canım Dedem
Herkül - nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır.

Görmek için Kayıt Olmalısınız

Cevap: 10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları, Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç

 
Yorum #2

Sevgili Oğlaklar,
İnsanların inatçı tutumları ilerlemenizi engelliyor olabilir. Bunu, bakış açınızı ve tutumunuzu gevşetmeniz gerektiğine dair bir ipucu olarak alın. Bugün duygularınızın arkasında büyük bir güç var ve bu duygular açığa çıkmak istiyor. Sıçramak ve öne çıkmaktan çekinmeyin. İçinde bulunduğunuz grupla hemfikir olmasanız bile fikirlerinizi belirtin.

 Alıntı
Yukarı Git