Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi (https://www.megaforum.com/)
-   Güzel Sözler (https://www.megaforum.com/guzel-sozler/)
-   -   Eylül sözleri, En güzel Eylül sözleri, En popüler Eylül Sözleri? (https://www.megaforum.com/guzel-sozler/691413-eylul-sozleri-en-guzel-eylul-sozleri-en-populer-eylul-sozleri.html)

ReiS 02 Eylül 2019 07:23

Eylül sözleri, En güzel Eylül sözleri, En popüler Eylül Sözleri?
 
Eylül sözleri, En güzel Eylül sözleri, En popüler Eylül Sözleri?
Alıp gitse Eylül, bütün derin acıları…Eylül bir ay değil, bir aylık ayrı bir mevsim.

(Haşmet Babaoğlu)Aklınıza gelen eylül olsun gerisi bir hayattır.Eylül’ü tanımak insanlara neşe ve geleceği gösterir.Eylül toparlandı gitti işte ekim falan da gider bu gidişle…

(Turgut Uyar)Dedim ya, Eylül’dü. Savruluşu bundandı kimsesizliğimin.

(Cemal Süreya)Eylül seninle bir yaşam ömür boyu mutluluğun ifadesidir.Eylül sadece bir sonbahar değil oldukça renkli zamanlardır.Her gönül insanı yemiştir, ömründe birkaç kez, Eylül’ün tokadını.

(Servet Saygınoğlu)Gökyüzündeki yıldızlar dahi Eylül ayında parıldaması bir başka olmaktadır.Eylül insanlara sevgi ve aşkı getirir, kapını her zaman sonuna kadar açık bırak.Eylül ayında anlatılan aşk masalları insanlara neşe, sevinç, mutluluk ve gelecek sunar.Ve ben bütün yapraklarımı döküyorken şimdi, Eylül diyorsun, tam da orada başlıyor ayrılık.Sevginizin derinliği hissedilecektir elbette bir gün işte Eylül ayında olanlardan birisi olmuştur.Her uyanışımda Eylül sabahının serinliğini, yaprakların serinliğini yüreğime dolduruyorum.Erkek ve kızlar için aşkı tanımaları için zaman eylül olup, sevgilerini sürdürecekleri zaman ise kasımdır.Eylül’ü görenler yaşamında kıyısından gelmiş olacaktır. Eylül ayının güzellikleri üzerinizde olsun sevgililer.

( Ahmet Telli )Eylül ayında sevgililerin gün batımında el ele olması birbirlerine mühürlenmiş olmaları ile aynı duyguları taşır.Eylül’dür ya; yaprak her tuttuğu daldan önce kurur, sonra düşer. İnsandır ya; o da her güvendiği daldan önce kırılı, sonra düşer…Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgârıyla. Bana eylülü yaşatma ey sevgili.Hadi gel tut ellerimi! Benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran.

Alıntıdır.

ufukfront 03 Eylül 2019 09:59

Cevap: Eylül sözleri, En güzel Eylül sözleri, En popüler Eylül Sözleri?
 
"Ayrılıkların, aşktan büyük yaşandığı, koca bir ömürdür eylül. Yağmurdur, hüzündür, kimse bilmesin isterim, Eylül, Piraye’dir." Nazım Hikmet Ran


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:38.

Forum Forum Siteleri Forum Sitesi Forumlar
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2019 DragonByte Technologies Ltd.