• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

05 Ocak 2021 Salı Günün Hikayesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
~TAŞ~
Eşinin kışkırtmalarıyla,binbir eziyet edici sözler ve tavırlarla da evden gönderemediği annesini, en sonunda akıl hastahanesine, yatırıp malını mülkünüde üstüne geçirmeyi planlanmıştı...
Prosedürleri tamamladıktan sonra, akıl hastanesinin ambulansı belirmişti kapıda.Yaşlı kadını apar topar aldılar ve istemsiz çırpınışlarına da aldırmadan ambulansa götürmeye çalışırlarken, oğlu kapının önündeki taştan merdiven basamağında oturup, olanları izliyordu...
Annesinin yaşlı gözleriyle kendisine bakıp birşeyler diyecek olduğunu hissedince-"Anladım.Seni doğuracağıma taş doğursaydım diyeceksin değilmi? -" diye söylenmişti.Umursamazcasına sırıtarak...
Yaşlı kadının gözyaşları yanaklarına indi o an, ve oğlunun beynine Yıldırım gibi çakacak, ve yaptıklarına pişman ettirecek şu cümleler döküldü dudağından,
-Hayır onu demeyecektim.Taşa oturma kuzum. Karnın ağrır
Anneler her koşulda evlatlarını düşünen gönlü yüce varlıklardır...
Yazar Suat Özge

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Anne,babanin ne kadar kutsal olduğunu hala anlayamayan küçücük de olsa insanlık gösteremeyen zavallı evlatlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...