• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

08 Temmuz 2021 Perşembe Günün Fıkrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Bir çift göl kıyısına tatile gider..
Gölde bazı bölümlerde balık avlamak yasaktır. Koca yasak olmayan bölümlerde avlanarak, kadın da kitap okuyarak günlerini gecirmektedirler. Derken bir gün adam balık avlamaktan gelir ve ögleden sonra kestirmek üzere odasına çekilir .

Kadının canı sıkılır ve botla gölde bir gezinti yapmaya karar verir. Bu gezinti umduğu gibi gitmez ve botun hakimitiyetini yitirir. Bot, göl üzerinde serbestçe dolaşmaya başlar. Kadın da yapacak bir şey olmadığı için çıkarıp kitabını okumaya başlar. Derken devriyeye
çıkmış olan şerif kadını görür ve yanına yanaşır.

-Hanımefendi burada ne yapıyorsunuz?

-Görmüyor musunuz, kitap okuyorum.

-Ama bu bölgede balık avlamak yasaktır.

-Zaten ben de balık avlamıyorum.

-Ama gerekli bütün ekipmana sahipsiniz; sanırım sizi karakola götürüp ceza kesmem gerekiyor.

-Eğer böyle bir şey yaparsanız, ben de bana saldırdığınızı söylerim.

-Size dokunmadım bile..!

-Ama gerekli tüm ekipmana sahipsiniz değil mi? ;)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bir çift göl kıyısına tatile gider..
Gölde bazı bölümlerde balık avlamak yasaktır. Koca yasak olmayan bölümlerde avlanarak, kadın da kitap okuyarak günlerini gecirmektedirler. Derken bir gün adam balık avlamaktan gelir ve ögleden sonra kestirmek üzere odasına çekilir .

Kadının canı sıkılır ve botla gölde bir gezinti yapmaya karar verir. Bu gezinti umduğu gibi gitmez ve botun hakimitiyetini yitirir. Bot, göl üzerinde serbestçe dolaşmaya başlar. Kadın da yapacak bir şey olmadığı için çıkarıp kitabını okumaya başlar. Derken devriyeye
çıkmış olan şerif kadını görür ve yanına yanaşır.

-Hanımefendi burada ne yapıyorsunuz?

-Görmüyor musunuz, kitap okuyorum.

-Ama bu bölgede balık avlamak yasaktır.

-Zaten ben de balık avlamıyorum.

-Ama gerekli bütün ekipmana sahipsiniz; sanırım sizi karakola götürüp ceza kesmem gerekiyor.

-Eğer böyle bir şey yaparsanız, ben de bana saldırdığınızı söylerim.

-Size dokunmadım bile..!

-Ama gerekli tüm ekipmana sahipsiniz değil mi? ;)
Off çok pis avlamış adamı???

Bot

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
210
Devriyeyi atan kişide kadını ters kelepçe ile yatırıp nezarette 3 gün bekletmiş mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...