Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

1 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,139
  • MFC Puanı
    10,364
  • MFC Seviyesi

Koç Burcu Yorumu

Haftaya sosyal ortamlarınız ve arkadaşlık ilişkileriniz aktif olarak başlayacaksınız. Bu aralar çevrenizden desteğiniz yüksek olacak.Çarşamba günü parasal konularda alacak verecek işlerinizi iyi kontrol edecek ve kazanımlarınızı arttıracak kişilerle bir araya geleceksiniz.


Boğa Burcu Yorumu

Bu hafta göz önünde olacağınız ve iş konularına odaklanacağınız bir hafta geçireceksiniz. Kişisel hayatınızda güzel fırsatlar sizi bekliyor olacak. Bekarsanız kalbinizi çalacak bir insanla karşılaşmanız mümkün. Kadın, erkek herkesle iyi anlaşacaksınız. .

İkizler Burcu Yorumu

Haftaya rahat ve seyahat etkileriniz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Bu hafta tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlardan destek ve yardım görebilirsiniz. Yaratıcılık ve yardıma dayalı işlerinizde şans sizden yana olacak. Gizli saklı veya platonik aşklar sizi heyecanlandırabilir.


Yengeç Burcu Yorumu

Bu hafta ortaklaşa para konularınız devrede olarak gününüze başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızda oluşacak para alışverişlerinde kolay sinirlenmelere açık olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda dikkatleri kolay üzerinize çekecek, çekiciliğinizle yeni insanları hayatınıza dahil edeceksiniz.

AslanBurcu Yorumu

Bu haftaya özel hayatınız ve ortaklı işleriniz ön planda olarak başlayacaksınız. Kalabalık ortamlarda sevdiğiniz kişiyle veya ortağınızla ters düşme gibi etkileriniz yüksek olabilir. Kariyerinizde ve iş ortamlarınızda ilişkileriniz çok iyi olacak, önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz..

Başak BurcuYorumu

Haftaya iş alanlarınız aktif bir şekilde başlayacaksınız. Uzak ortamlarda yapmanız gerekenler, gün içinde sizi zorlayabilir. Genel olarak oldukça şanslı ilişkiler altında olacağınız bu hafta, seyahat, medya, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir.

Terazi Burcu Yorumu

Haftaya keyifli, özgür, rahat etkilerle başlıyorsunuz. Bu hafta daha çok hayatın eğlenceli taraflarına odaklanmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almak zorunda oluşunuz, Çarşamba günü içinde sizi yorabilir. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın parasal durumuyla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

Akrep Burcu Yorumu

Haftaya ev ve aile hayatınızdaki konularla giriş yapacaksınız. Bu hafta işlerinizi evinizden halletmek isteyebilirsiniz. Özel yaşantınızda sevdiğiniz insanla ilişkiniz bugün çok iyi olacak. Yeni bir ilişkiye başlama, var olan ilişkinizi bir adım ileriye taşıma gibi etkileriniz yüksek..


Yay Burcu Yorumu

Bu hafta iletişimi yüksek, sosyal ve rahat bir gün geçirebilirsiniz. İş ve hizmet alanlarınızda herkesin ilgisini üzerinize çekmek kolay olacak, ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Yeni işler, görüşme ve konuşmalar gündeme gelebilir. Yakın çevrenize karşı sinirli tavırlardan uzak durun...

Oğlak Burcu Yorumu

Bu hafta maddi konular ön planda olarak haftaya giriş yapacaksınız. Aşk hayatınıza ve eğlenceli ortamlara bu aralar fazla para harcamaya meyillisiniz. Sevdiğiniz insana karşı anlayışlı, sıcak, samimi yanlarınızı gösterebilirsiniz. Kalbiniz boşsa bugünü iyi değerlendirin..

Kova Burcu Yorumu

Haftaya rahat, sosyal ve aktif etkilerle başlayacaksınız. Bu hafta tamamen kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz. Kafanıza göre davranmak isteyeceksiniz. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda bugün güzel haberleriniz oluşacak. Evinizde romantizmi yaşayabilirsiniz..

Balık Burcu Yorumu

Haftaya biraz zorlanarak ve canınız pek bir şey yapmak istemeyerek başlayabilirsiniz. Yine de hafta içinde iletişim gerektiren konularda şansınız yüksek olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla iyi anlaşacaksınız. Kalbiniz boşsa, bugünün aşk dolu güzel etkisinden faydalanın.
 
Üst Alt