Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

11 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,214
  • MFC Puanı
    12,914
  • MFC Seviyesi

Koç Burcu

Planladığınız değişiklikleri hayata geçirmenin tam zamanı. Dış görünüşünüzü değiştirmek gibi küçük bir değişim bile çok büyük farklar yaratabilir.

Boğa Burcu

Kontrolünüz dışında gerçekleşen değişiklikler yararınıza işleyebilir. Yine de, en iyi sonuçları alabilmek için kendinize ait bir plan hazırlamanızda fayda var.

İkizler Burcu

Hayalinizi kurduğunuz şeye ulaşabilmek için, adım atmanız gerekiyor. Henüz bir planınız yoksa, hazırlamak için oldukça uygun bir zaman.

Yengeç Burcu

Hedeflerinize yaklaşmak için adım attığınızda ve ne istediğinizi açıkça gösterdiğinizde, seçenekleriniz ve fırsatlarınız artmaya başlayacak.

Aslan Burcu

Günlük hayatınızdan yeterince hoşnut değilseniz, yeni bir alan keşfetmeye ve yeni deneyimler yaşamaya hazır olun.

Başak Burcu

Bugünlerde yeni bir yatırım yapmaya ya da finansal konularda risk almaya eğilimli olabilirsiniz. İhtiyacınız varsa destek almak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu

Yeni biriyle tanışma ya da devam eden ilişkinize heyecan katma ihtimaliniz oldukça yüksek. İsteklerinizi dile getirmekten çekinmeyin.

Akrep Burcu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca oldukça heyecanlı ve istekli olacaksınız. Bu hızla ilerleyebilmek için yeni bir projeye başlamak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu

Romantik hayatınızda yenilenmenin ve heyecanın enerjisini hissedebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenmenizde ve kendinizi tutmamanızda fayda var.

Oğlak Burcu

Ev yaşantınızla ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, bugün tam zamanı. Motivasyonunuz oldukça yüksek olacak.


Kova Burcu

Gerçek düşüncelerinizi söylemek ya da isteklerinizi kendinizden emin bir şekilde dile getirmek istiyorsanız, biraz daha girişken olmanızda fayda var.

Balık Burcu

Yeni bir bütçe planı yapmak için uygun bir gün. Planınızı sürdürebilmek için bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz.
 
Üst Alt