Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

11

mum

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    3 Nis 2008
  • Mesajlar
    2,539
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

11


FİLMİN
KONUSU

Üniversite son sınıf öğrencisi Zeynep; otoskopi rahatsızlığı bulunduğu için, ilaç tedavisi ve psikolojik tedavi almaktadır. Nişanlısının ölümünden kendisini sorumlu tutan Zeynep, zaman zaman kendisini dışarıdan izlediğini hissine kapılır(otoskopi) ve çeşitli sanrılar yaşar. Zeynep’in bu durumundan; sevgilisi Barış ve en yakın arkadaşı İlke de etkilenmekte ve hayatları karmaşa içinde sürüp gitmektedir. Bir gün ileri düzeyde sanrılar yaşayan Zeynep, psikoloğunun önerisini reddederek tedaviden kaçar ve kendisini takip eden diğer kendisi ile yaşama alışmaya karar verir.

Sosyal medyanın kontrolsüz ve kıyaslama şeklinde kullanılmasının tamamen ruhsal bozukluklara yol açacağını gösteren 11'in başrollerinde Zeynep Gülay, Anıl Can Yılar ve Cansu Şahin yer alıyor. Can Varol'un yönettiği filmin senaryosunu Ali Cumhur Demir kaleme aldı.FİLMİN YÖNETMENİFİLMİN OYUNCULARIFİLMİN FRAGMANI

[YT]hHDanRB4YsA[/YT]

FİLMİN GÖSTERİM TARİHİ: 9 HAZİRAN 2017
 
Üst Alt