• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

12 Eylül`de Doğanlar

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Sevimli, konuşkan ve arkadaş canlısı birisisiniz. Ses tonunuz çok güzel olduğundan ve iyi bir diksiyona sahip olmanızdan olsa gerek konuşurken etrafınız geniş bir dinleyici kitlesi ile doluverir. Yaşamınız boyunca başkalarına yardım etmeyi ve acı çekenleri anlamayı kendinize görev edineceksiniz. Yüksek ideallerinize iyi bir öğrenimle kavuşmanız mümkündür. Bugün doğanlar bazı arkadaşları nedeniyle zarar görebilirler, dikkatli olmalarında fayda vardır.

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
12 EYLÜL BEN DOĞDUM. veee aynı zamandaa tabe ki BAŞAK BURCU : ) ))

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Sevimli, konuşkan ve arkadaş canlısı birisisiniz. Ses tonunuz çok güzel olduğundan ve iyi bir diksiyona sahip olmanızdan olsa gerek konuşurken etrafınız geniş bir dinleyici kitlesi ile doluverir. Yaşamınız boyunca başkalarına yardım etmeyi ve acı çekenleri anlamayı kendinize görev edineceksiniz. Yüksek ideallerinize iyi bir öğrenimle kavuşmanız mümkündür. Bugün doğanlar bazı arkadaşları nedeniyle zarar görebilirler, dikkatli olmalarında fayda vardır.

teşekkür Chucky; aynennn çevrem çok geniş olduğu için çok kişiyi tanıdığım için eee yanii doğal olarak bazı arkdaşlardan çok zarar görmüş bir burcumm : ))artık dahaaaa dikkatli oluyorum tabi ki