Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

12 Temmuz 2017 Günlük Burç Yorumları

*

İkizler burçları davranışları ile dikkatleri üzerlerine topluyorlar. Yay burcu ise haftanın başından beri zorlu süreçler içerisinde. Gökyüzündeki değişen konumlar 12 Temmuz ‘da sizleri nasıl etkiliyor?

12 Temmuz Günlük Burçlar

KOÇ

12 Temmuz ‘da gereğinden fazla beklenmedik duygulara sahipsiniz. Bir hüzünlü bir eğlenceli olduğunuz dakikalarda aslında kimin için ne hissettiğinizi* anlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Kimin uzaklığı size problem yaratıyor? Kim size kendinizi daha değerli hissettiriyor?

BOĞA

Kariyeriniz konusunda değişen düşünceleriniz var. Bulunduğunuz noktadan farklı bir noktaya yönelmek istiyor olabilirsiniz. Çevreniz ile olan ilişkileriniz doğru bir noktaya gidiyor. İstediğiniz insanlarla istediğiniz konularda iletişim kurabiliyorsunuz. Maddi anlamda yeni alternatifler söz konusu olabilir.

İKİZLER

İkizler burcu*herkesin düşüncesine saygı duyuyor, herkese adil davranmaya çalışıyorsunuz. Bazı davranışlarınız, bir süredir sizi izleyen birilerinin dikkatini çekebilir. Bekar İkizler burçları için aşktan yana hareketlilik söz konusu olacaktır. Alternatiflerin çokluğu egonuzu okşayabilir.

YENGEÇ

12 Temmuz enerjisel anlamda güçlü ama duygusal anlamda zorlayıcı bir gün olabilir. Hislerinizi belli etmemek konusunda ısrarcı, herkese karşı soğuk ve mesafeli bir tutum içerisine girebilirsiniz. Kendi içinizde yaptığınız konuşmalar ve kendinize verdiğiniz mesaj egonuzu okşuyor.

ASLAN

İkili ilişkilerde, uzun soluklu ilişkiler ve evliliklerde beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Zamana hizmet etmeyeni ve sorun çıkaranı hayatınızda istemiyorsunuz. Öz disiplininizin yüksek olduğu şu günlerde diyet yapmayı düşünebilir, yaptığınız diyetlerde başarılı olabilirsiniz.

BAŞAK

Etrafınıza faydalı olmak, insanların mücadele ettiği zamanlarda onlara destek olmak istiyorsunuz. Herkese yardım eli uzattığınız için çevrenizdeki herkes de sizi destekliyor. Kısa ama keyifli yolculuklar söz konusu olabilir. Merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

TERAZİ

Evli Terazi burçlarının evliliklerindeki iniş-çıkışlar çevrelerindeki insanlarla olan ilişkilerinde başarısız olmalarına sebep oluyor. Her ne olursa olsun moralinizi bozmamalı ve sürprizlere açık olmalısınız. Hayatın her anı mucizelerle doludur ve siz de buna şahit olacaksınız.

AKREP

İş hayatınızda yeni teklifler alabilir, kariyerinizi bir sonraki aşamaya taşıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenizle ilgili yaratıcı fikirleriniz olabilir. Bir süredir yurt dışında olan Akrep burçları ise ülkelerine dönüş yapacaklar. Evlerinden uzak olan Akrepler yine evlerine dönüş yapıyorlar. Yuvanıza dönmek size çok iyi gelecek.

YAY

Yay burcu*genel anlamda zorlandığınızın siz de farkındasınız. Sanki hayatınız akmıyor. Tıkandığınız noktalara bir süre daha çözüm bulamayabilirsiniz. Ortaklıklar yapmak ve başkalarının kaynakları ile fikirlerinizi buluşturmak için doğru zamanlar olabilir.

OĞLAK

12 Temmuz*’da harcamalarınıza, internet alışverişlerinize ve güvenlik gerektiren işlemlerinize dikkat etmelisiniz. Sınırlarınızı koruyamadığınız için, size ait olan şeylerden faydalanmak isteyenler olacaktır. Bazı kayıplar hayatınızda yeni kazançlara sebep olabilirler.

KOVA

Kendinize koyduğunuz sınırları geçebilenlere özel bir sempati besliyorsunuz. Kendinizi mutlu etmek için her şeyi yapabilecek durumdasınız. Bulunduğunuz organizasyonu, işi, çevreyi değiştirmek istiyorsunuz. Maddi anlamda yara almış durumdasınız. Onaracak güç de sizde var.

BALIK

Aşk hayatınızda hareketlenmeler var. Belki de aşka ihtiyaç duymadığınız çok mutlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Tek sorun bir olmak, bütün olmak ve ilgi görmek istemeniz. Geleceğiniz konusunda kafanız karışmış durumda. Duygusal anlamda ise savunmasız bir haldesiniz.GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt