• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

13 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
13 Kasım 2020 Cuma Koç Günlük Burç Yorumları

Önemli bir rahatsızlık geçiriyorsanız bugün kendinizi biraz daha yorgun hissedebilirsiniz. Önümüzdeki 6 gün içerisinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sizin dışınızda, eşinizin yakın akrabalarının zorlandığı sağlık sıkıntıları ve dertleri bulunabilir. Kimsenin kimseye yardım edemediği günlerden geçiyor olabilirsiniz. Yeniaydan sonra rahatlayacaksınız.

13 Kasım 2020 Cuma Boğa Burcu Yorumları

‘Cuma günü bu kadar da yoğunluk olur mu?’ dediğinizi duyar gibiyim. Zamanın içinde zamansızlık yaşıyorsunuz adeta. Günlük işlerinizi ve projelerinizi tamamlamak için planlı olmanızı önerebilirim. Bugün kalabalık ortamlardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız, sağlık sıkıntısı yaşama ihtimaliniz bulunuyor aman dikkat.

13 Kasım 2020 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Geçmişten gelen aşk ilişkilerinizin gündemde olacağı ve bu kişiler ile yaşadığınız konuların pişmanlıkları ile yüzleşme vakti. Akrep Yeniayı ile birlikte hayatınızda gitmesi gereken kim varsa gitmesine izin verin. Unutmayın geçmişteki siz hata yapmasaydı, bugün bu kadar farkındalık dolu olmayacaktı.

13 Kasım 2020 Cuma Yengeç Burç Yorumları

Beraberliğinizde daha çok birbirinizin fikirlerine önem vereceğiniz enerjiler sizinle birlikte olacak. Yeni bir adım atmak için uygun bir gökyüzü olmasada, ilişkinizin mevcut güzelliklerinin tadını çıkarmayı deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca beraberliklerin haricinde çocuklarınızla ilgili yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için de günü değerlendirebilirsiniz.

13 Kasım 2020 Cuma Aslan Burç yorumları

Yakın arkadaşlarınızın karanlık yönlerini fark ederek güne başlayacaksınız. Karşınızdaki kişilerin niyetlerini sorgulayacağınız bir gün. İç sesinize odaklanmalı ve kuruntularınızı derinleştirmemeye özen göstermelisiniz. Gün içerisinde aracınız ile çok erken saatler ve çok geç saatlerde seyahat etmemeye özen göstermelisiniz.

13 Kasım 2020 Cuma Başak Burç yorumları

Para konusunda gelen teklifler yüzünüzü güldürecek, bereketiniz artacak. Uzunca süre önce hakkınızı alamadığınız kişiler ile karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Beraberliğinizde hararetli konuşmalar yaşayacağınız ve tamam mı, devam mı dediğiniz bir sürecin içerisindesiniz. Aman düşünmeden adım atmayınız.

13 Kasım 2020 Cuma Terazi Burç Yorumları

Güne güzel enerjilerle başlıyorsunuz. Birçok insan size hayran olabilir. Günün en kötü yanı ise düşmanlarınızın artıyor olması. Kimseyle polemiğe girmeyin.

13 Kasım 2020 Cuma Akrep Burç Yorumları

Yorgun bir gündesiniz. Yoğunluktan sonra hafta sonunu iple çekiyorsunuz. Psikolojik olarak rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sabırlı olun ve kimseyi kırmayın.

13 Kasım 2020 Cuma Yay Burcu Yorumları

Güzel enerjiler sizinle. İş yerinde bugün takdir gününüz. Kadın arkadaşlarınız sizin kuyunuzu kazabilir. Aşk hayatınızda ise sorunlar var.

13 Kasım 2020 Cuma Oğlak Burç Yorumları

Gergin günlerdesiniz, öfkenizi kontrol edin. Kendinizin değerli olduğunu fark edin.

13 Kasım 2020 Cuma Kova Burç Yorumları

Sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Önemli bir hastalığınız bulunmamakta. Mahkemelerle uğraşabilirsiniz. Harcama konusunda tutarlı olmalısınız.

13 Kasım 2020 Cuma Balık Burç Yorumları

Aşk hayatınızdaki kişiyle ya da hoşlandığınız kişiyle ilgili problemler yaşayabilirsiniz, kalbiniz kırılabilir. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Ansızın uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Önemli bir rahatsızlık geçiriyorsanız bugün kendinizi biraz daha yorgun hissedebilirsiniz. Önümüzdeki 6 gün içerisinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sizin dışınızda, eşinizin yakın akrabalarının zorlandığı sağlık sıkıntıları ve dertleri bulunabilir. Kimsenin kimseye yardım edemediği günlerden geçiyor olabilirsiniz. Yeniaydan sonra rahatlayacaksınız.

Eş mi akraba sağlık sorunları mı ooo ben ne ara evlendim ??
Ayy pozi gitti elden ????

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550

Eş mi akraba sağlık sorunları mı ooo ben ne ara evlendim ??
Ayy pozi gitti elden ????
Allah tamamını erdirsin bende gerginmişim şu sıralar bakalım ne olacak :) :) :) :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
ondan mı sallıyor dersin canım kaybedecek birseyim kalmadı nasılsa diye rahat sallıyordu :D :roflmao: :roflmao: :D