• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

14 Nisan Banko Maçlar ( Günün Banko Maçları )

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Merhaba Megaforum Ailesi,

14 Nisan Banko Maçlar ( Günün Banko Maçları ) ,

14 Nisan Banko Kuponlar – Günün İddaa Kuponu.!

Tours – Sochaux: Tours takımını haftalardır takip ediyorum oynadığı maçların %80 ı üst bitiyor diyebilirim, Geçen hafta Brest ile oynadığı maçta daha ilk yarıdan 1-1 olan maç ikinci yarıda hiç gol olmadı ve kuponumuzu kaybettirdi. Ancak bukez Tours bu kez kendi evinde oynayacak ve onların en az 2 gol atmasını bekliyorum.

Tahmin: 2.5 Üst

Dundalk – Bray Wanderers: İrlanda ligi başladı başlayalı bütün lig maçları çok gollü geçiyor, Ve üst oranlarını aşağı çekmeye başladılar, Bu maçı ise ev sahibi dundalk kazanır ancak oran yükseltmek isteyenler 2.5 üst oynayabilirler.

Tahmin: 2.5 Üst

Bohemians Dublin – Cork City: Bu maçta deplesman takımı zaten en az 3 gol atarak maçı üste taşır ama dikakt ederseniz üst oranı 1.90 ama karşılıklı gol var oranı 2.10, ev sahibi bir gol atarsa tahminimiz kazanacaktır, Sırf oranı için bu karşılaşmayı 14 nisan banko kuponlar a koyabiliriz.
Tahmin: Karşılıklı Gol Var

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Bohemians Dublin – Cork City: Bu maçta deplesman takımı zaten en az 3 gol atarak maçı üste taşır ama dikakt ederseniz üst oranı 1.90 ama karşılıklı gol var oranı 2.10, ev sahibi bir gol atarsa tahminimiz kazanacaktır, Sırf oranı için bu karşılaşmayı 14 nisan banko kuponlar a koyabiliriz.
Tahmin: Karşılıklı Gol Var

ben ev sahibinin gol bulamayacagını düşünüyorum

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790

Tours – Sochaux Maç Sonucu 3 - 1 Tahminimiz 2,5 Üst Tuttu

Dundalk – Bray Wanderers Maç Sonucu 1 - 3 Tahminimiz 2,5 Üst Tuttu

Bohemians Dublin – Cork City 0 - 2 VesseLam yorumu ile tahminimiz Tuttu.