• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

14 Yaşındaki Erkek Çocuğunu Taciz Eden Bisiklet Tamircisi, Tutuklandı

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Konya'da bisiklet tamircisi 26 yaşındaki E.G., 14 yaşındaki erkek çocuğu H.K.'yı iş yerinde dudağından öperek taciz ettiği iddiasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Olaya tanık olan vatandaşın durumu yanlış anladığını belirten E.G, "şakalaşıyorduk" dedi.

TAMİRE BIRAKTIĞI BİSİKLETİ ALMAYA GELEN VATANDAŞ OLAYA TANIK OLDU

Olay, merkez Meram ilçesi Alavadı Mahallesi'nde bulunan bisiklet tamiri yapan bir iş yerinde meydana geldi. İddiaya göre, tamirci E.G. aynı mahallede oturan H.K.'yı iş yerinde dudağından öperek taciz etti. Bu sırada işyerine gelen müşteri Ö.A., olayı görmesi üzerine polis merkezine giderek ihbarda bulundu. Ö.A. ifadesinde, "Tamir için çocuğumun bisikletini vermiştim. Akşam saatlerinde de bisikleti almak için iş yerine gittim. İçeri girdiğimde iş yeri çalışanı kanepede tanımadığım bir çocuğu dudağından öpüyordu" dedi.

"ŞAKALAŞIYORDUK, BİZİ YANLIŞ ANLADI"

İhbar üzerine çalışma başlatan polis, E.G.'yi kısa süre içinde gözaltına aldı. E.G. ilk ifadesinde, "Olay günü yan komşumuz olan H.K. ile kanepe üzerine oturmuş şakalaşıyorduk. O sırada içeri müşteri geldi. Bizi gördü. Bizi yanlış anladı. Ben cinsel tacizde bulunmadım" dedi. E.G., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
iyide 14 yasındakının ıfadesini almamışlarmı. belirtilmemiş demekki alınmamış,yada alındıgı için tutuklandı bilinmez ama nereye gıdıyo la ulke,iyice pedofıiller turedi .Allahım sen koru evlatlarımızı,kimseye guven yok bu devırde.

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10
Allah Belasını versin.

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı