• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

14 yaşındayım ve evden kaçmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

contgola#8741

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
öncelikle sakın bana ailenle barış vesaire demeyin o yolları çoktan geçtim yanıtlarda işime yarıyacak birşeyler yazın 1 yılım var kaçmak için benim dayım btc aldı ama bilinçsizce aldığı için zarar etti yükselirse pc alıcam diyor o pc ilede bana animasyon yapmayı öğretecekmiş trt çocuğa falan satacam o animasyonları bölüm başına 20k para veriyorlarmış 1 yıla kadarda iyice gelişiriz sermayemizde olur okul illetinide bir şekilde hallederim okulu bırakamam çünkü bildiğim kadarıyla lise bitmeden üniversiteye almıyorlar bende üniversitede konservatuar bölümünü istiyorum yanlış biliyorsam söyleye bilirsiniz burdada şöyle bir sıkıntı var reşit yaş saçmalığının altında polduğumuz için ev kiralamıyorlar bende o yüzden güveneceğim birini arıyorum faturalarla kiramı o ödeyecek bende ona parasını vericem ailemde polise haber veremez kaçarken not bırakıcam o nottada beni polise verirlerse sonunun kötü olacaklarını söyliyeceğim eğer bana ulaşmak istiyorsanız contgola#8741 discordum yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkürler

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,840
Güzel kardeşim öncelikle bizim forumumuz bu konunun ve ya sorunun sorulacağı bir platform değil, silmeden önce bunu yazıp okumanı istedimki neden sildiler diye düşünme, akıl verme işine girmeyeceğim sadece şunu bil ********** ip numaran ve şuan şu konunla bile seni ihbar edebilirim, bu yüzden bu tarz şeylere kalkışma, Allah doğru yoldan ayırmasın güzel kardeşim çünkü hayat zorluklarla dolu öyle sağı solu güller dikilmiş bir yol değil. Hayırllı günler, postumu okuduktan sonra konu silinecektir.

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,910
O yaşlarda evden kaçmayı düşünmeyenimiz var mıdır ? Daha ufacık el kadar çocuksun, her şeyi bildiğini ve doğrusuna hakim olduğunu düşünüyorsun. Git ailenle barış ellerini öp. Önce kendini kurtar sonra yolunu çizersin. Öyle kolay değil o işler.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
32 yaşındayım ve tek başıma yaşadığım şu evden ben de kaçmak istiyorum bazen .s.s

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Suç teşkil edecek eylem fiilleri forumda paylaşmayalım. Devletin yasal organlarından yardım alınız. KONU KİLİT

www.aile.gov.tr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...