• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel 2022 Yılının Özelliklerine Göre En iyi Akıllı Saatleri Ve Fiyatları

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,850

iPhone kullanıcıları için en iyi seçim: Apple Watch Series 7​

iPhone kullanıcıları için en iyi seçim: Apple Watch Series 7
Apple Watch Series zengin uygulama ekosisteminin yanı sıra ayrıntılı sağlık özellikleriyle bileğinize takabileceğiniz en iyi akıllı saat demek yanlış olmaz. Kalp atış hızı ölçümünden EKG'ye ve kandaki oksijen izlemeye, uyku takibine ve el yıkama hatırlatıcılarına kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Apple Watch Series 7 özellikleri

• Cihaz İşletim Sistemi:WatchOS
  • Wi-Fi:Var
  • Mikrofon:Var
  • Kalp Atış Hızı Sensörü:Var
  • Konum Bilgisi:Var
  • Suya Dayanıklılık:Var
  • Türü:Akıllı Saat
  • Fiyat: 5849 TL

Uygun fiyatlı Apple Watch arayanlara: Apple Watch SE​

Uygun fiyatlı Apple Watch arayanlara: Apple Watch SE

Apple Watch Series SE Seri 6'nın biraz daha geriye çevrilmiş versiyonu. EKG ve kan oksijen izleme yok ve her zaman açık ekran yok. Ancak yine de mevcut tüm uygulamaları ve antrenmanları destekliyor.

Apple Watch SE özellikleri

• Cihaz İşletim Sistemi:WatchOS
  • Ekran Çözünürlüğü:324x394 piksel
  • Türü:Akıllı Saat
  • Fiyat: 3899TL

Hafif ve sportif saat arayanlar için: Samsung Galaxy Watch 4​

Hafif ve sportif saat arayanlar için: Samsung Galaxy Watch 4

Yeni Galaxy Watch 4 birinci sınıf alüminyum ve cam yapıya sahip bu nedenle oldukça hafif. IP68 toz ve su geçirmezliği sunarken darbeye ve çarpmalara karşı oldukça dayanıklı. Galaxy Watch 4'ün pil ömrüne gelince, tek bir şarjla 40 saate kadar dayanabiliyor ve aynı zamanda hızlı şarj oluyor. Samsunga göre, 30 dakikalık bir şarj, 10 saate kadar pil ömrü sağlayabilir.

Galaxy Watch 4 özellikleri

• Cihaz İşletim Sistemi: Android Wear
  • Ekran Boyutu:1.36 inç
  • Ekran Çözünürlüğü:450x450 piksel
  • Batarya Kapasitesi:361 mAh
  • Konum Bilgisi: Var
  • Fiyat: 2405

Uzun pil ömrü arayanlar için - Garmin Vivoactive 4​

Uzun pil ömrü arayanlar için - Garmin Vivoactive 4

Garmin Vivoactive 4 tam akıllı saat modunda 8 güne kadar pil ömrü sunuyor. Bunu, gösterişli bir OLED panel yerine güç tasarrufu sağlayan bir ekranla (piksel içinde transflektif bellek) başarıyor. Hem Android hemde İOS ile eşleşebilir ve Android kullanıyorsanız aramaları yanıtlayabilirsiniz. Bir termometre ve bir kan oksijen ölçerin yanı sıra uyku ve tüm temel bilgiler de dahil olmak üzere ete kemiğe bürünmüş bir sağlık izleme paketine sahip.

Garmin Vivoactive 4 özellikleri

• Ekran Boyutu:1.3 inç
  • Ekran Çözünürlüğü:260x260 piksel
  • Mikrofon:Yok
  • Türü:Aktivite Saati
  • Fiyat: 5290 TL

Farklı bir akıllı saat arayanlar için: Fossil Gen 5​

Farklı bir akıllı saat arayanlar için: Fossil Gen 5

Fossil Gen 5, Googleı nin Android Wear OS platformunu çalıştıran en iyi saat diyebiliriz. Gen 5, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı stile sahip. Google Asistan'ı ve bir akıllı saatten beklediğiniz tam kalp atış hızı izleme, fitness ve sağlık izleme özelliklerine de sahip. Hem Android hem de İOS ile eşleşebilir. Ancak Android sisteminde daha verimli çalıştığını söylemek yanlış olmaz.

Fossil Gen 5 özellikleri

Cihaz İşletim Sistemi:Android Wear

Ekran Boyutu:1.39 inç

Ekran Çözünürlüğü:400x400 piksel

Batarya Kapasitesi:415 mAh

Mikrofon:Var

Kalp Atış Hızı Sensörü:Var

Konum Bilgisi:Var

Suya Dayanıklılık:Var

Fiyat: 7238 TL

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Bir akıllı saatim olmadı, olsa da kullanışlı mı o da bir soru işareti olarak aklımda.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Ulan herşeyin akıllısı çıktı....Bir saat benden daha akıllı olursa, o zaman ben bu beyni niye taşıyorum....?