• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

22 Aralık 2020 Salı Günün Sözü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
“ŞEKERİMMM!” ...“Yaşadığım bütün zorlukları neşeye çevirdim ve sonunda herkesi affettim!” ...“Çok çalışarak kendi emeğinle gülümsemeyi başarırsan, kahkahanın karşısında geçmişe dair hiçbir mutsuzluk barınamaz!”..“Kaç iyimser olmayanlardan! Arkana bile bakmadan uzaklaş. Enerjini yer bitirir onlar! Ben çocukken her şeyi büyüten ve acıya çeviren insanlar da vardı etrafımda. Galiba onlardan sıkıldım. Ve pozitif olmaya çok önem verdim. Beni aşağıya çekenlerden uzak durdum, sen de öyle yap.”....- Olumlu olacaksın.
- Bazı şeyleri kabul edeceksin: Bütün kadınların seni sevmesine imkân yok. Demek ki bazı kadınlara dikkat edeceksin.
- Erkeklere gelince, aynı anda birkaçını sevmeyeceksin. Ama onların böyle bir yeteneği olduğunu da bileceksin!....

Betül Mardin

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Erkeklere gelince, aynı anda birkaçını sevmeyeceksin. Ama onların böyle bir yeteneği olduğunu da bileceksin!....
Bu söze şapka çıkartılır?
:a-(119):

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...