• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

22 Ekim 2020 Perşembe Günün Fıkrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Temel , Fransız ve Alman vampirler bir uçakta gidiyormuş. Alman :"Ben çok acıktım gidip birinin kanını emeyim."Uçağa ağzı burnu kan içinde dönmüş."Sormuşlar:"Kimin kanını emdin?"Alman:"Ağacın altındaki adamın kanını."demiş.Sonra Fransız gitmiş ve ağzı burnu kan içinde dönmüş.Ona da aynı soruyu sormuşlar,Fransız:"Evin içindeki adamın kanını."demiş,sonra Temel gitmiş ve ağzı burnu kan içinde dönmüş.Ona da aynı soru...Temel:"Hau tireği göriymisınız?" İkisi birden "Evet."demiş.Temel"İşte ben oni köremedum.":) demiş...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Motosikletli turist yolda üşümüş, ceketini ters giymiş. Virajı dönerken Temel'in arabası ile çarpışmış ve yuvarlanmış. Önemli bir şeyi yokmuş.
Temel hemen yardımına koşmuş ama adam birden ölmüş. Çevredekiler yetişip durumu sormuş;
- Ne yaptın?
- Kafası geri dönmüştü, düzelttim öldü...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Bizim Dursun lokantaya gider ve oturur garson gelir sorar;
-Ne istersiniz?
Dursun der ki "sade bir zeytin"
Garson zeytini getirir masaya, Dursun catal elinde zeytine batırmaya çalışır ama zeytin bir sağa bir sola kayar durumu fark eden garson çatalı alır zeytine batırır Dursun'a verir.
Dursun;
- Heee pen yordum sen yakaldun, yormasam sen nasıl yakalardun oni da.!

Su°

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
6,440
Bu temele hayranım ya acayip iyi ?

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Combo yapmışsın @Tokyo :D :D

o zeytin ile ben her sabah aynı durumu yaşıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...