• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

22 Eylül 2020 Salı Günün Hikayesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
"NURETTİN'İN DÜŞTÜĞÜ YER"
1994 Yılında Sivas'ın Ulaş ilçesine bağlı bir köyde yaşayan Nurettin isimli bir vatandaşımız.Köye 2 km kala traktörüyle 30 metrelik bir yerden aşağıya doğru düşüyor.Hastahanede yattığı 18 gün boyunca ziyarete gelen arkadaşlarına "ben düştüm başkası düşmesin"diyerek tam da o virajın başına "NURETTİN'İN DÜŞTÜĞÜ YER" diye bir tabela asılmasını istiyor.Arkadaşları gülüşüyor.
Fakat Nurettin 18 günün sonunda ölünce bunu vasiyet kabul edip,oraya bu tabelayı dikiyorlar.
Oğlu bu yolun sıkıntısı var.
Bu yol yağışlı havalarda ve özellikle kışın hiç kullanılmıyor.
Yağmur yağdığında araçlar zorlukla gidip geliyor.
Köyün muhtarı "her ne kadar moral bozsa da o tabelayı gören yavaşlıyor 20 seneden beri kaza da olmuyor" diyor.
Ne diyordu o güzel şarkıda
"Bir başkadır benim memleketim"

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
"NURETTİN'İN DÜŞTÜĞÜ YER"
1994 Yılında Sivas'ın Ulaş ilçesine bağlı bir köyde yaşayan Nurettin isimli bir vatandaşımız.Köye 2 km kala traktörüyle 30 metrelik bir yerden aşağıya doğru düşüyor.Hastahanede yattığı 18 gün boyunca ziyarete gelen arkadaşlarına "ben düştüm başkası düşmesin"diyerek tam da o virajın başına "NURETTİN'İN DÜŞTÜĞÜ YER" diye bir tabela asılmasını istiyor.Arkadaşları gülüşüyor.
Fakat Nurettin 18 günün sonunda ölünce bunu vasiyet kabul edip,oraya bu tabelayı dikiyorlar.
Oğlu bu yolun sıkıntısı var.
Bu yol yağışlı havalarda ve özellikle kışın hiç kullanılmıyor.
Yağmur yağdığında araçlar zorlukla gidip geliyor.
Köyün muhtarı "her ne kadar moral bozsa da o tabelayı gören yavaşlıyor 20 seneden beri kaza da olmuyor" diyor.
Ne diyordu o güzel şarkıda
"Bir başkadır benim memleketim"

Hahaha düşüren memleket:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...