• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel 27 bin 999 TL’lik Apple Watch Ultra'yı parça parça ettiler: Bakın içinden neler çıktı...

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

27 bin 999 TL’lik Apple Watch Ultra nasıl tamir edilir, içinde hangi parçalar var? Bu sorunun cevabı için Apple Watch Ultra’yı parçalarına ayırdılar.​

Apple Watch Ultra satın almayı düşünüyorsanız olası bir hasarda nasıl tamir edileceğini de merak ediyorsunuzdur. Zira 27 bin 999 TL’den başlayan fiyatı bunu merak konusu haline getiriyor ister istemez. iFixit ekibi de aynı merakın izinden gitmiş ve Apple Watch Ultra’yı parçalarına ayırmış.

Hemen aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi Apple Watch Ultra’yı parçalarına ayıran iFixit ekibi, yalnızca Apple Watch Ultra’yı tamir edilebilirliği açısından değil, aynı zamanda dayanıklılığı konusunda da zayıf noktalarını değerlendirmiş. Videoda belirtildiği üzere, Apple Watch Ultra’nın ekranı direkt karşıdan gelebilecek darbelere karşı zayıf. Ekranın yükseltilen kenar çerçeveleri, kenarlardan gelebilecek darbelere karşı saati dayanıklı kılarken, karşıdan gelebilecek darbeler için kullanıcılar dikkatli olmalı.

Öte yandan videoda Ultra'nın bataryasına ulaşmanın zorluğundan da bahsediliyor. Zira bataryayı ekran arkasına yerleştiren Apple, arka plaka yerine önce ekranı çıkartmak zorunda bırakmış ki bu da OLED ekran değiştirmenin ne kadar zor olduğunu gösteriyor. Bu arada Apple Watch Ultra’da toplam 32 vida bulunduğunu da söyleyelim.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
165
MFC Puanı
41,510
Takmaya kıyamazdım sanırım :D .. Lakin ben bu videoları cidden yararlı buluyorum.