• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Koç

Bugün kariyer konusunda güzel ama aynı zamanda can sıkıcı gelişmeler olabilir. Bu konuda özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünmeniz çok normal. Tartışmaya girmemenizde fayda var.

Boğa

Normal bir arkadaşlık içinde bulunduğunuz birine karşı duygularınız değişebilir. Ya büyük bir istekle veya nefretle davranıyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun sakin olmaya gayret edin.

İkizler

Resmi konularda bugün size yapmanız için bir şeyler önünüze gelebilir. Ödemeleriniz varsa bu anlamda kesenizin ağzını açmanız söz konusu. Bu konularda bugün dikkatli olmanızda fayda var.

Yengeç

Hayal kurmak! Evet belki faturaları ödemenize yardım etmeyebilir. Çalışma arkadaşlarınızla yuvanızdaymış gibi çalışmanıza neden olmayabilir. Ama sizi siz yapar. Bugün aklınızı kaçırın güzel bir yerlere.

Aslan

Bugün özellikle çalışma konusunda bardağa dolu tarafından bakmayı denemiyorsunuz? Bu var olan koşuşturmanıza iyi gelecektir. Kendinize bugün biraz Polyanna rolü yazın.

Başak

Gerilim içinde iş güç devam edebilir, gerilim içinde ilişkiniz hayat bulabilir. Gerilimlerin altından da kalkabilecek gücünüz var. Ama bunca uğraşın sonunda elinizde ne kaldığını bugün bir sorgulayın derim.

Terazi

Bugün iş arkadaşlarınız, sağlığınız veya kediniz, köpeğiniz için bir şeyler yapmak için ideal, durmayın öyle kalkın ve yapmanız gereken neyse yapın bitirin. İyi bir güne dönüştürün bugünü.

Akrep

Sevgili Akrepler ne oluyor size böyle? Aşık mı oluyorsunuz ne? Bugün pek bir bu konularda içiniz kıpır kıpır. Aşk Akrep burcu için harikadır. Tutkulu, deli dolu olursunuz âşık olduğunuzda. İkizlere âşık olun lütfen, macera olur.

Yay

Aile büyüklerinizden veya kan bağınız olan birilerinin devletle, resmi veya büyük kuruluşlarla bir işini halletmeniz mümkün. Bu anlamda bugün yardım sever hissedebilirsiniz kendinizi. Yapın bir iyilik.

Oğlak

Bugün kendinizi çok daha merhametli, katı kurallarınızdan sıyrılmış bir halde görebilirsiniz. Bu durum özellikle yakın çevrenizdeki kötü niyetli kişiler tarafından suiistimal edilebilir.

Kova

Sağlığınızla ilgili olarak bugün biraz hareketli olmanız ve kendinize çeki düzen vermeniz için iyi bir gün. Sağlıkla ilgili yaptırmanız gereken bir tetkik varsa ihmal etmeyin. Hadi kalkın!

Balık

Bugün kendinizi en çok hayal kurmaya yatkın hissedebilirsiniz. Daha anaç duygularla insanlara yaklaşmanız söz konusu olabilir. Bunu avantaja çevirdiğiniz noktada güzel bir gün.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bugün kariyer konusunda güzel ama aynı zamanda can sıkıcı gelişmeler olabilir. Bu konuda özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünmeniz çok normal. Tartışmaya girmemenizde fayda var.

Ben girmiyorum da zorla dahil ediliyorum hakim bey??

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Bugün iş arkadaşlarınız, sağlığınız veya kediniz, köpeğiniz için bir şeyler yapmak için ideal, durmayın öyle kalkın ve yapmanız gereken neyse yapın bitirin. İyi bir güne dönüştürün bugünü.

Kedi kopek iş arkadası yok kendimide bosver
saglik icin en guzel şey yatmaak bu havada :))
yatmaya devam o zaman eyw hakim Bey :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...