Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
 • Üyelik Tarihi
  4 Haz 2013
 • Mesajlar
  33,198
 • MFC Puanı
  67,496
 • MFC Seviyesi

28 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,28 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları,28 Kasım 2019 Günlük Burç Yorum,Kasım günlük burç yorumları 2019, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2019, Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu


Sevgili Koçlar,
Bugün fiziksel enerjiniz çok yüksek. Muhtemelen gününüzün bir kısmını egzersiz yaparak geçirmek isteyeceksiniz. Bu, endorfinleri beraberinde getirecek. Böylece işleri veya kişisel projeleri takip etmek için çok daha fazla motive olabilirsiniz. Başkalarıyla ilişkileriniz, derin ya da samimi olmasa da, uyarıcı ve neşeli olacaktır.


Sevgili Boğalar,
Gün boyu paylaşılan aktiviteler sizi bir arkadaşınıza ya da sevgilinize yakınlaştırabilir. Bir spor etkinliğine, konsere veya atölyeye katılabilirsiniz. Farklı bir ülkeye gitmek için planlarınız var. Bir dizi farklı konuyla ilgili konuşmalar, sevgilinizle birbirinizi anlamanızı sağlayacak. Bugün harika anılar biriktirebilirsiniz.


Sevgili İkizler,
Kendinize olan güveniniz bugün çok fazla. Parayla ilgili iyi haberler, siz evdeyken size ulaşabilir. Aile üyeleriyle bu haberleri kutlamalısınız. Biraz yorgun olabilirsiniz, ama yine de bunun için uygunsunuz. Evinizden ve tanıştığınız diğer kişilerden çok fazla övgü bekliyorsunuz.


Sevgili Yengeçler,
Çevrenizde birden fazla sosyal etkinlik gerçekleşebilir. Sadece yakın arkadaşlarınızla değil, aynı zamanda ilginç yeni insanlarla da temas kurmanızı sağlar. Bugün bir araya getirici, neşeli ve samimi bir gün. Oyun ya da dans gibi fiziksel aktivitelere katılabilirsiniz. Eğlencenin yanı sıra güzel iş bağlantıları yapıyorsunuz.


Sevgili Aslanlar,
Bugün enerji, coşku ve dayanıklılığın yüksek olduğu bir gün. Egzersiz, spor, dans gibi fiziksel aktiviteler olabilir. Hayata karşı zihinsel olarak isteklisiniz. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla ilişkileriniz sıcak, samimi. Yorgun hissedebilirsiniz, ancak günün sonunda yaptığınız her şeyden memnun kalacaksınız.


Sevgili Başaklar,
Gününüzü sosyal etkinliklerle geçirebilirsiniz. Özellikle, çocuklarla vakit geçirmek için harika bir gün. Onların oyunlarına katılabilir, kendiniz tekrar çocuk hissedebilirsiniz. Çevrenizdekileri kendinize hayran bırakıyorsunuz. Bu duruma şaşırmayın. İlgi odağı olmak sizin de hoşunuza gidecek. Keyfini çıkarın!


Sevgili Teraziler,
Bugün evinize birçok ziyaretçi gelebilir. Bir durum size geçmişten birisini hatırlatacak ve bu kişiyi tekrar görmek için anlık bir özlem dalgası yaşayacaksınız. Ancak bu uzun sürmeyecek. Şimdikilerle daha meşgul olacaksınız. Gün boyunca çok şey öğrenmek ve daha fazlasını başarmak için çabalamalısınız.


Sevgili Akrepler,
Bugün ailenizden parasal konularla ilgili bazı harika haberleri duyabilirsiniz. Bunu birden fazla kaynaktan duyduğunuzda emin olacaksınız. İşlerinizi yürütmekle kalmıyor, aynı zamanda çevrenizdekilere de destek oluyorsunuz. Size ulaşması sakıncalı biri günün ilerleyen saatlerinde kendini gösterebilir. Bu kişinin sizi durdurmasına izin vermeyin.


Sevgili Yaylar,
Üzerinde çok çalıştığınız bir projenin yakında tamamlanması, size enerji patlaması yaşatabilir. Kendinize güvenin. Kararlılığınız, tüm gevşek uçları birleştirecektir Ancak, uzun süre dinlenmek için beklemeyin. Bu projenin başarısının yarattığı coşku, yenileri için iştahınızı artıracak.


Sevgili Oğlaklar,
Bugün bir yolculuk yapabilirsiniz, belki de uzun mesafeli bir tatil. Bu önceden planlanmış olabilir. Kendinize eğlenmek için zaman ayırmalısınız. Maddi olarak güvende hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Başkalarının buna çıldırdığını düşünebilirsiniz. Onları boşverin ve siz farklı şeyler yapmaya devam edin.


Sevgili Kovalar,
Bugün bazı ilginç bilgiler uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir hedefe doğru sizi doğru yönde yönlendirebilir. Genelde mantığı tercih edersiniz, ama bugün sizin sezginiz o kadar güçlü ki buna direnmek zor görünüyor. Ayrıca, yapılması gerekenleri yapmak için sizi teşvik eden bir fiziksel enerji patlaması hissedebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemekten vazgeçmeyin.


Sevgili Balıklar,
Bugün bir sosyal etkinlikten diğerine koşarak çok zaman geçirebilirsiniz. En azından bir tanesi profesyonel yaşamınıza yardımcı olacak. Takip etmek istediğiniz fırsatlarla veya trendlerle ilgili ipuçları yakalayabilirsiniz. Başkaları ile ilişkiler, neşeli, dürüst ve destekleyici olacak.​
 

saphira

minik ejderya
Özel Üye
Konum
istanbul
 • Üyelik Tarihi
  14 Eki 2019
 • Mesajlar
  11,386
 • MFC Puanı
  35,504
 • MFC Seviyesi

hareketli bir gün yanii... süperrr eğlenceyi severiz ailecek :) :)
 
Üst Alt