Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

29 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,136
  • MFC Puanı
    10,204
  • MFC Seviyesi

Koç Burcu
Bilim ve teknoloji konusunda kazandığınız başarılar, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. En yakınınızdakiler, projelerinizden desteklerini esirgemeyecekler.


Boğa Burcu
Gelirlerinizde ve kârınızda meydana gelen değişikliklerin, finansal durumunuzu zorladığının farkına varabilirsiniz. Kafa karıştırıcı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.


İkizler Burcu
İşle ilgili ya da gönüllü olarak yer aldığınız bir ortamda, mantıksız ya da haksız durumlarla karşılaşabilirsiniz.


Yengeç Burcu
Panik anlarında aracılık yaparken gösterdiğiniz başarı ve mantıklı seçenekler sunuyor olmanız, bugünlerde sahip olduğunuz en değerli şey olabilir.

Aslan Burcu
Bugün için yaptığınız planlar ertelenebilir, yeniden programlanabilir ya da beklenmedik sonuçlara yol açabilir.


Başak Burcu
Partneriniz ya da sizinle ilgilenen biri, bugün için sizi neşelendirecek ve unutamayacağınız özel bir plan hazırlamış olabilir.


Terazi Burcu
Son zamanlarda maddi yükümlülüklerinizin hafiflediğini fark edebilir ve ortak yatırımlar yapmaya devam etmek isteyebilirsiniz.


Akrep Burcu
Bugün, eviniz ya da işinizle ilgili konularda doğrudan size hizmet edecek kişilerin yardımları, oldukça işinize yarayacak.


Yay Burcu
Bugün, çevrenizdekilerle yapacağınız tartışmaların odak noktası finansal konular olacak. Gelir kaynaklarınızdan birini kaybetmeniz söz konusu olabilir.


Oğlak Burcu
Gün boyunca, işinizle ilgili konularda iş arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. İhtiyacınız olan düzenlemeleri yapmaktan çekinmeyin.


Kova Burcu
Bugün, gelir kaynağı olabilecek yaratıcı reklamcılık gibi konularda, çevrenizden yardım alabilirsiniz. Telefon görüşmeleriyle dolu, yoğun bir gün sizi bekliyor.


Balık Burcu
İşinizle ilgili maddi konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. İletişim becerilerinizi arttırabilirsiniz.
 
Üst Alt