Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

30 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
 • Üyelik Tarihi
  9 Şub 2015
 • Mesajlar
  41,213
 • MFC Puanı
  12,894
 • MFC Seviyesi

30 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları


30 OCAK KOÇ BURCU YORUMU

Koç burcu geçirdiği yoğun bir haftanın ardından dişini sıkmaya devam etmeli. Gösterdiğiniz sabır ve çabaların sonucunda çok yorgun bir hafta geçirdiniz. Bugün de üzerinizdeki tüm yorgunluğun sizde bıraktığı depresif bir havayı taşıyorsunuz.

30 OCAK BOĞA BURCU YORUMU

Boğa burcu için dostu düşmanı tanıma günü. Geçtiğimiz hafta boyunca arkadaş ve sıkı dostlarınızla alakalı yaşadığınız önemli yüzleşmeler, sizi hiç fark edemediğiniz konulardan aydınlanmanızı sağlayacak. Aile fertlerinizden biri, size bu süreçte büyük destek çıkacak. Huysuzluğu bir kenara bırakıp iptal ettiğiniz planlar üzerine tekrar düşünmeye koyulmalısınız.

30 OCAK İKİZLER BURCU YORUMU

İkizler burcu, ilişkilerinde denge görevini üstlenecek. İkili ilişkilerinizde (bu eş, akraba, iş arkadaşı da olabilir) yaşayacaklarınız şeylerin üzerine taraflardan dengeyi sağlayıp uyumu yakalayacak olan kişi siz olacaksınız. İş konusunda yapmış olduğunuz ortaklıklarınızı gözden geçirmeli ve planlarınızı gerekiyorsa yenilemelisiniz.

30 OCAK YENGEÇ BURCU YORUMU

Yengeç burcunu gergin bir gün bekliyor. İstediğiniz maddi kaynaklardan yararlanamamak ve beklentilerinizin karşılanmaması modunuzu düşürebilir. Öte yandan ikili ilişkilerinizde de yaşadığınız sorunlar karşısında polemiğe girmemenizi ve büyük tepkiler vermemenizi öneririz.

30 OCAK ASLAN BURCU YORUMU

Aslan burcu, üzerinde hissedeceği baskıyla biraz gerilecek. İlişkilerinize dışarıdan sürekli müdahalede bulunmaları sizin canınızı hayli sıkıyor.Siz aslında yine de kendini istediğinizi yapacağınız için eleştirileri dinleyim birtakım çıkarımlarda bulunmaya çalışın ve daha fazlasıyla canınızı sıkmayın.

30 OCAK BAŞAK BURCU YORUMU

Başak burcu, iyileştirici etkiler sizlerle. Yoğun ve bol sorumluluk aldığınız bir haftayı gerinizde bıraktınız. Gösterdiğiniz sabır ile artık emeklerinizin karşılığını almak istiyorsunuz ve alacaksınız da. Ancak belli bir müddet biraz böyle sıkıntılı geçecek. Bu süreçte ailenizle vakit geçirerek yatışmayı deneyebilirsiniz.

30 OCAK TERAZİ BURCU YORUMU

Terazi burcu için imtihan konusu: ilişkiler. Çevrenizdekilerin ilan edeceği ego savaşları arasında kalacaksınız. Her zaman umursamaz ve uysal tavrınızı yine korumakta fayda var. Ancak buna ek olarak belirlediğiniz sınırlarınıza sadık kalmanız gerek.

30 OCAK AKREP BURCU YORUMU

Akrep burcu için borçları kolaylamak adına büyük adımlar atacağı bir gün. Yarım kalmış projeleriniz başarılı bir sona ulaşabilir ve elinize geçen finansal ödemelerle sıkıntılı durumunuzdan feraha kavuşabilirsiniz. Sadece biraz temkinli ve planlı davranmaya ihtiyacınız var.

30 OCAK YAY BURCU YORUMU

Yay burcu için düşen motivasyonu toparlama zamanı. Duygusal ilişkilerinizde hatayı sürekli kendinize arayıp sorunlara bir çözüm aramaya çalışıyorsunuz. Otoriter bir kadından -yakın çevrenizden- sizi iyi hissettirecek bir yardım alabilirsiniz, gelen yardımlara açık olun.

30 OCAK OĞLAK BURCU YORUMU

Oğlak burcu için adeta kararsızlıklar günü. Geçmişteki önemli hatalarınız ve başarısızlıklarınızı tekrar tekrar sorgulayıp yeni durum ve olaylara bir adım atmakta büyük güçlükler çekiyorsunuz. İlişkilerinizde yaşayacağınız güvensizlik problemi duygusal hakimiyetsizliğinize sebep olabilir. Biraz sakin kalmanızı öneririz.

30 OCAK KOVA BURCU YORUMU

Kova burcu, sosyalleşmeye devama ediyor. Aldığı davetlerle kabuğundan çıkıp tekrar moral depolayacaksınız. Çevrenizce sevilen birisiniz ancak bilgi birikiminizi her ortamda belli etmenizde yarar var. Aksi halde sizi egolu biri olarak algılayabilirler.

30 OCAK BALIK BURCU YORUMU

Balık burcu için bu hafta iş hayatı oldukça tempolu geçecek.Kariyerinizde sorumluluk alanlarınız genişleyecek ve katılmanız gereken toplantılarla eskiye göre hayli yoğun bir tempoya gireceksiniz. Aşk hayatınızda gizli tuttuğunuz hislerinizle duygusal benliğiniz bir atak gösterebilir. Özellikle aşkta olmak üzere sosyal ilişkilerinizde kırgınlıkları onardığınız bir gün olacak.
 

Jival VulRo

Yasaklandı!
Yasaklandı!
Konum
bak şurası
 • Üyelik Tarihi
  28 Ocak 2017
 • Mesajlar
  2,730
 • MFC Puanı
  1
 • MFC Seviyesi

uyumu yakalayacak kişi tabbiki ben olacağım.
herşey aptal bir espriye bakar :p
 
Üst Alt