• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

31 Temmuz 2017 Günlük Burç Yorumları

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Günlük Burç Yorumları,31 Temmuz 2017 Günlük Burç Yorumları, 31 Temmuz günlük burç yorumları, Temmuz aylık burç yorumları 2017,
yay burcu, yengeç burcu, kova burcu, akrep burcu, ikizler burcu, koç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu,oğlak burcu, balık burcu?

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

3 hafta boyunca vaktinizi aile yaşantınızda harcayacaksınız. Evinizi güzelleştirebilir ve dışarıya çıkmak yerine sevdiklerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizle ilişkileriniz güzelleşecek. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörlerinde işiniz varsa güzel bir dönemdesiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi kazanımlarınızda artışla, para konularında güzelliklerle karşılaşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Güzel eşyalara olan tutkunuz artacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün itibarıyla sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz. Alışveriş yapma ve gezme isteğiniz çok yüksek olacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerinizde geri çekilme isteği görülebilir ve sizin fedakârlık yapmanız gerekebilir. Bu dönemde hayatın anlamını bulma isteğiniz yoğun olacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önümüzdeki 3 hafta boyunca sosyal ilişkileriniz güçlenecek. Katılacağınız davetlerden, organizasyon ve grup çalışmalarından yarar sağlayacaksınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda ilişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriyorsunuz. Birçok görüşme yapabilir, seyahatlerde güçlü ve etkin insanlarla tanışabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Medya, eğitim, hukuk, seyahat, ticaret alanlarınızdaki ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak. Tanımadığınız insanlara vakit ayırmaktan keyif alacaksınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eşinizin veya sevgilinizin para durumuyla ilgili sevindirici haberler alacaksınız. Gizemli konu ve olaylar her zamankinden daha fazla ilginizi çekecek.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda güzel bir dönem başlıyor. Mevcut problemlerinizi çözmek için uygun bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz insana düşkünlüğünüz artacak

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ve hizmet hayatınızda ilişkileriniz güçlenecek. 3 hafta boyunca sağlığınız iyi olacak ama tatlı yiyecekler tüketme isteğiniz size kilo aldırabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor. Romantizm, keyifli ortamlar veya çocuklarla geçirilecek güzel zamanlar hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız sempatik, duygusal, sezgileri güçlü ve güvenilir bir insansınız. İş hayatınızda sezgilerinizden yararlanabilirsiniz. İnsanların size olan saygısı, açıksözlü olmanızdan kaynaklanıyor. Bu sene, sezgilerinizle hareket edebilir ve bu doğrultuda parasal kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün itibarıyla sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz. Alışveriş yapma ve gezme isteğiniz çok yüksek olacak.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Çevreyle aram düzelecekmis
Haydi bakalım

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi kazanımlarınızda artışla, para konularında güzelliklerle karşılaşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Güzel eşyalara olan tutkunuz artacak.

O tutku zaten hep en yüksekte :D

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10
İlişkilerinizde geri çekilme isteği görülebilir ve sizin fedakârlık yapmanız gerekebilir. Bu dönemde hayatın anlamını bulma isteğiniz yoğun olacak.

İlk satırı beğenmedim :D , hayırlısı diyelim.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
StyLe doktorbune :D
ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

lütfen benim burca torpil yapıver :D tatile gidiyom mu :p beni davet eden var mı para var ı öyle önemli şeyler yazsın bende :D yemişim ilişkiyi :D hayatın anlamı ney yaw para varmı burc abi para onu söyle :D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
StyLe doktorbune :D
ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

lütfen benim burca torpil yapıver :D tatile gidiyom mu :p beni davet eden var mı para var ı öyle önemli şeyler yazsın bende :D yemişim ilişkiyi :D hayatın anlamı ney yaw para varmı burc abi para onu söyle :D

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerinizde geri çekilme isteği görülebilir ve sizin fedakârlık yapmanız gerekebilir. Bu dönemde hayatın anlamını bulma isteğiniz yoğun olacak. SÜPER LOTO SİZE ÇIKACAK

Sen istedin de ne zaman yapmadım. :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
seni pırtık pırtık ısırırım ben StyLe abeyim :D hah söyle para de gözüm gönlüm açılsın :D abi birde lotoda hangi sayılar cıkacak yaz bi zahmet :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
StyLe abi soldan sagamı yukardan asagımı yazca bunları :D