• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

4. Geleneksel Şiir Yarışması (Kazananları)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bi dahaki şiir yarışmasında bence konu belirtilsin. Mesela "gece" konulu siir gibi, bu örneklemeler çoğaltılabilir tabi.
Bunu neden öneri olarak sundum, çünkü anne figürünün kullanıldığı bir şiir zaten diğer tüm şiirlerden 1-0 önde başlamış oldu yarışa.
Tabi bu benim düşüncem, katılan olur olmaz önemi yok. Düşüncelerimi dile getirmeyi üslubumu temiz tutmak kaydıyla seviyorum.
Yani demek oluyor ki ben diğer şiirleri de okudum, hepsi de değerli yürek ve kalemlerden çıkmış hoş şiirlerdi.

Kazananları tebrik ederim.
Öncelikle fikrine saygı duyarak konuya giriş yapacağım..
Ben hem yarışmacı olarak hem de oy. veren biri olarak yazacağım.. Şiir yarışması olacağı zaman konu seçiminde biz serbest bırakıldık bu yüzden @RebeLLiouS yarışmaya annesine yazdığı şiirle katılım yaptı, bence muhteşem yazmış ki bana çok dokundu.
Benim yazdığım siir 2.oldu bu da demek.oluyor ki şiirler farklı kesime hitap etmiş eğer senin dediğin gibi olsaydı anneye yazılmış şiir tek başına yarışmayı bitirir kimse de benim şiirime oy vermezdi..
Emek var, his var ,yürekten yazılmış sözler var bunu sadece başlık.olarak elestirmemek lazim bu da benim görüşüm.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Sanırım anlasilamadım:) ama anlasilamasam da sizin de fikrinize saygi duyuyorum. Kolay gelsin..

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Brida, acikcasi bi konu yazacaktim ama bu sefer herkes yazacagi icin.. hani dedim ki en azindan herkes icinden ne geliyorsa yazsin.. ilerleyen siir yarismalarinda bir tema dusunuruz demistim kendimce.. hani kimseyi de ilk seferden zorlamayalim diye tatlisim :inlove: :inlove:

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Fatih SuLtan Mehmed Han'ın dediği gibi hakkımız olan Tahtı geri aldık C*

Oy veren tüm arkadaşlara TEK TEK teşekkür ediyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...