Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

6 Eylül 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,184
  • MFC Puanı
    12,124
  • MFC Seviyesi


Koç
Sevgili Koç, sabırsız ruh haliniz bugün biraz dengelenecek, yine fazla yavaşlamayacaksınız belki ama adımlarınızı daha sağlam atacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili konularda başarılı olabilir ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Boğa

Sevgili Boğa, özellikle ev ve anne babanızla ilgili konularda ne istediğini bilen ve sakin tavrınızla olayları kontrol altına alabilirsiniz. Ancak bunu yaparken gücünüzü fazla göstermemeniz gerekiyor.

İkizler

Sevgili İkizler, arkadaş ya da gruplar, karamsar düşüncelerinizle kendi önünüzü tıkamanıza engel olacaklar. Hem gerçekçi olacak, hem de özgür düşünebilecek ve biraz uçabileceksiniz.


Yengeç

Sevgili Yengeç, kariyerinizdeki güçlü duruşunuz sayesinde aylık gelirinizi artırma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik çabalarınız uzun vadeli sonuçlar getirecek. Bu dönem kariyerinizde ektikleriniz sonradan büyük başarı getirebilir.

Aslan

Sevgili Aslan, bugün cesaretiniz ve gerçekçi yaklaşımınız sayesinde avantajlısınız ayrıca yurt dışı bağlantılı işlerde de başarılısınız, bazı gelişmeler olabilir. Sorumluluklarınız ön plana çıkıyor.

Başak

Sevgili Başak, önüne geçemediğiniz bazı masraflar sizi daha fazla para kazanmak için motive ediyor. Bugün maddi konulardaki çabalarınız elinize para geçmesini sağlayabilir ancak bu çabalarınızı etrafa duyurmadan yapmaya bakın.

Terazi

Sevgili Terazi, bugün ikili ilişkiler ve işbirlikleri ön planda ve ayrıca iş ya da özel yaşamdaki yakın ilişkiniz gruplarda ve çeşitli organizasyonlarda ön plana çıkmanıza yardımcı olacak.

Akrep

Sevgili Akrep, yoğun iş programınız aynen devam ediyor ancak bugün telaşlı değil ama son derece sağduyulu ve kararlı ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınız sayesinde yükselebilirsiniz.

Yay

Sevgili Yay, zihninizin esnek ve açık oluşu uzun vadeli hedeflerde büyük düşünüp, büyük oynamanıza neden olacak. Gün içinde detaylı işlerle ilgilenmeniz gerekebilir.

Oğlak

Sevgili Oğlak, evinizde ne gibi gelişmeler oluyorsa ya da anne babanızla ilgili hangi konuda maddi desteğe ihtiyacınız varsa aşama kaydebilirsiniz. Yaratıcılıklı ilgili konularda da başarılı olabilirsiniz.

Kova

Sevgili Kova, yakın ilişkinizde dile getirmek istediğiniz konular varsa, bugün cesaretle ve açıklıkla konuşabilir ve ayrıca partnerinizle kısa bir yola gitmeyi düşünebilirsiniz.

Balık

Sevgili Balık, hızlı tempolu ve hareketli bir gün geçireceksiniz ve telefonunuz pek susmayacak. Kısa yollar yapabilir, görüşme ve toplantılarla yoğun bir gün geçirebilirsiniz.​
 
Üst Alt