Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

8 Haziran 2017 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,441
  • MFC Puanı
    21,724
  • MFC Seviyesi

8 Haziran 2017 Günlük Burç Yorumları​

8 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMU​
Bugün İkizler burcuna geçen Merkür, sizin çevre evinizde hareket etmeye başlayacak. Pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarında rahat hareket edeceksiniz. Akrabalarınızla iletişiminiz iyi olacak.

8 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMU​
Zorlandığınız maddi konulara becerilerinizi ortaya koyarak etkili ve kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar, bu dönemden olumlu etkilenecek. Paraya dayalı iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir.

8 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMU​
Merkür, 2 hafta boyunca kişisel alanınızda dolaşacak. Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından planlarınızı ve projelerinizi dillendirebilirsiniz. Bu konularda gönül rahatlığıyla harekete geçebilirsiniz.

8 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU​
Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınızı 2 hafta boyunca harekete geçirmeyin. Geçmişi anabilirsiniz. Bu dönemde bol bol kendinizi dinleyecek ve olayları gözden geçirmek isteyeceksiniz.

8 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMU​
Merkür, 2 hafta boyunca sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde ve grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

8 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMU​
Kariyer evinizde ilerleyen Merkür, 15 gün boyunca bu alandaki görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözüm bulacaksınız. Birden fazla konuyla uğraşabilirsiniz.

8 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMU​
Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, 2 hafta boyunca iletişiminizi hızlandıracak. Bu dönemde önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.

8 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMU​
Ortaklaşa para konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Kredi almak, banka işlerinizi halletmek, sigorta konularını gözden geçirmek için uygun bir süreç olacak. Gizemli konuları araştırmak isteyebilirsiniz.

8 HAZİRAN YAY BURCU YORUMU​
Merkür, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda iletişiminizin 2 hafta boyunca aktif olacağının altını çiziyor. Problemleriniz varsa, çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak.​

8 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMU​
İş ve hizmet alanlarınızdaki görüşmeleriniz hızlanacak. İşiniz konusunda becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iyi işler çıkarabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir süreçtesiniz.

8 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMU​
Merkür, aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulabilirsiniz. Sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi rahatlıkla ortaya koyacaksınız.

8 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMU​
Evinizle ilgili konulardaki çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle olan iletişiminizi hızlandıracak. Emlak alım, satım veya kiralama gibi işlemleriniz varsa bu dönemde bunları halledecek ortamları rahatlıkla bulacaksınız.
 
Üst Alt