• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

8 Nisan 2016 - Kim Bu Ünlü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
naannn benle ilgilenin yaaaaaaaaaa

neden benden alıntı yapmıyorsunuzzzz bak dolapta açılmamış nutella vardır 3 haftadır kavanozu bitiririm vallaaa :(((((

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
EsiLa'cım tebrik ederim canım Repler senindir :sirine

ljR7pX.jpg

Konular
14
MFC Puanı
15,720
naannn benle ilgilenin yaaaaaaaaaa

neden benden alıntı yapmıyorsunuzzzz bak dolapta açılmamış nutella vardır 3 haftadır kavanozu bitiririm vallaaa :(((((

nan senle ilgilenince o p** kurusu sarı kafadan bahsedion canım sıkılıyor benim :D makara sardın da yok mu dedik :D nasıl CEO'sun sen. moralimizi yüksek tutman gerek... Yönetici dediğin böyle mi olur nan. gahh gitt istifanı ver kendine kabul et kendi kendine :y

ekmekte getiriyim mi kanks sürer sürer yerikkk :sirine:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
EsiLa'cım tebrik ederim canım Repler senindir :sirine

ljR7pX.jpg

tefecinin şahidi tüfeci miydi neydi öyle bi söz vardı alengirli...
aynı sizzz :y

tebrik ederim EsiLa ... ama oyun erken bitti yaa. geriye kalan 14 saat boyunca napcaz ? :y hiç düşündün mü ? :y
düşünmedin tabii :y yenilerini koysan bari ? biraz daha zor ? yabancı mesela birazıck filan ? :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

nan senle ilgilenince o p** kurusu sarı kafadan bahsedion canım sıkılıyor benim :D makara sardın da yok mu dedik :D nasıl CEO'sun sen. moralimizi yüksek tutman gerek... Yönetici dediğin böyle mi olur nan. gahh gitt istifanı ver kendine kabul et kendi kendine :y

ekmekte getiriyim mi kanks sürer sürer yerikkk :sirine:

sen benim sevdiceğime nası öle dersinnnn nannnnn

tamam alıntı yapma istemiyom, ben kendi kendime şu köşede can çekişirim :((((

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

tefecinin şahidi tüfeci miydi neydi öyle bi söz vardı alengirli...
aynı sizzz :y

tebrik ederim EsiLa ... ama oyun erken bitti yaa. geriye kalan 14 saat boyunca napcaz ? :y hiç düşündün mü ? :y
düşünmedin tabii :y yenilerini koysan bari ? biraz daha zor ? yabancı mesela birazıck filan ? :D

bence bu resimdeki candan erçetin :torpu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...