• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Açık Emar mı.? Kapalı Emar mı.?

Hasan İskan

Şanlıurfa
Emektar Üye
Konular
348
MFC Puanı
26,020
Açık Emar(MR) mı Kapalı Emar(MR) mı, Hangisi daha iyidir daha sağlıklıdır.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Açık MR, belirli vücut bölgelerinin görüntülerini alamaz. Aynı zamanda kapalı MR kadar güçlü olmadığı için, daha düşük kaliteli görüntülerin ortaya çıkmasına neden olur. Bunun için her zaman tercih edilmesi doğru olmaz. Doktorlar bazı belli görüntülere ulaşmak için kapalı MR tercih ederler.

Ama en doğrusuna ilgili Doktorun karar vermesi uygun olacaktır @Hasan İskan

Hasan İskan

Şanlıurfa
Emektar Üye
Konular
348
MFC Puanı
26,020
Açık MR, belirli vücut bölgelerinin görüntülerini alamaz. Aynı zamanda kapalı MR kadar güçlü olmadığı için, daha düşük kaliteli görüntülerin ortaya çıkmasına neden olur. Bunun için her zaman tercih edilmesi doğru olmaz. Doktorlar bazı belli görüntülere ulaşmak için kapalı MR tercih ederler.

Ama en doğrusuna ilgili Doktorun karar vermesi uygun olacaktır @Hasan İskan
Anladım, Teşekkür ederim @Herkül tabi doktor tavsiyesiyle, belki daha önce tecrübe edenler var ondan sordum.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Üstadiye önce sana sormak gerek sonra hekimlere
:D sana boşuna Üstadiye demiyorum.
Sağlık konusunda yeterli donanıma sahip olsam yardımcı olurdum ama değilim şaka bı yana da gerçekten herkesin ameliyat riski ve durumu değişkenlik gösterir burada deneyim sahibi olsalar bile sana faydası olmaz netice de her yiğidin yoğurt yiyişi farklı diye boşuna demiyorlar 😄
Doktor sana zaten tavsiye de bulunur nasıl yol izlenmesi gerektiğini risklerini anlatır ona göre tercih yaparsın yoksa fikir alınmayla olmaz bu işler sen beni dinle 😄😄

Hasan İskan

Şanlıurfa
Emektar Üye
Konular
348
MFC Puanı
26,020
Sağlık konusunda yeterli donanıma sahip olsam yardımcı olurdum ama değilim şaka bı yana da gerçekten herkesin ameliyat riski ve durumu değişkenlik gösterir burada deneyim sahibi olsalar bile sana faydası olmaz netice de her yiğidin yoğurt yiyişi farklı diye boşuna demiyorlar 😄
Doktor sana zaten tavsiye de bulunur nasıl yol izlenmesi gerektiğini risklerini anlatır ona göre tercih yaparsın yoksa fikir alınmayla olmaz bu işler sen beni dinle 😄😄
Tamam, Teşekkür ederim Üstadiye.