• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Açıklayacağız

diShy

Onursal Üye
Üyelik Tarihi
27 Kas 2009
Konular
32,527
Mesajlar
50,861
MFC Puanı
2,550
555319138124.jpg


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 24 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek siyah-beyazlı kulübün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda geldikleri nokta ve bundan sonrası için üyelere bilgi vereceklerini söyledi.
Kulübün eski yöneticilerden olan ve önceki gün vefat eden Ergün Gökalp için Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleştirilen törenin ardından basın mensuplarının mali genel kurulla ilgili sorularını yanıtlayan başkan Orman, ''Kamuoyunun beklediği, Beşiktaş yönetimine devamlı sorduğu şeyler var. Bunu ilk etapta genel kurulumuzun bilmesi lazım. O süreçleri, geldiğimiz noktayı ve bundan sonraki noktalarımızı açıklayacağız'' ifadelerini kullandı.

''İbra konusu sizi biraz endişelendiriyor mu?'' sorusunu ise siyah-beyazlı kulübün başkanı, ''Yok. Neden endişelendirsin ki? Kanun neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz. O dönem itibariyle üç ayrı yönetim kurulu bir sene içinde görevde bulundu. Ayrı ayrı ibrası var'' şeklinde yanıtladı.
Fikret Orman, denetleme kurulu raporlarının sonuçlarının ise genel kurulda görüleceğini sözlerine ekledi.
 
Üst