• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ağır Laflar

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830

Laf Sokucu Sözler

Hastanede seni gördüm, çünkü beyin sana yeterli değil. (etki derecesi 1)

Beni gözünde daha fazla büyütemezsin, zaten yeteri kadar büyümüşüm böyle biryerlerine batıyorum. (etki derecesi 10)

Kalbim dolmuş durağı değil ki.! seni içine alayım. (etki derecesi 3)

Sen kilogramla ölçülürsün bense gramla çünkü değerli şeyler gramla ölçülür. (etki derecesi 7)

Kendini her zaman bir şey zannediyorsun, bence aynada sen kendini değil beni görüp egonu tatmin ediyorsun…. (etki derecesi 10)

Kendin için zorladığın beynini bir de benim için zorlama. (etki derecesi 10)

Egosunu beslemekle zaman geçirenler, Karakteriniz gittikçe acıkır (etki derecesi 6)

Çakalların özgürlüğü aslan yerden kalkana kadardır. (etki derecesi 9)

Her şeyin iyisini istedik bize düşe düşe aşk düştü ondan kötüsünü daha görmedik. (etki derecesi 10)

O kadar çok konuşuyorsun ki bana sıra geldiğin de susuyorum neden mi konuştuğum zaman ise herkes haddini bilsin diye.. (etki derecesi 9)

Baltalamaya kalkma, balta senin düşmanın olur sonra…. (etki derecesi 9)

Bana iyi gelenler hep benden gidenler oldu. (etki derecesi 10)

Düşman diye düşündüğün kişiyi bir gün dostunun yerine koyarsın, hayatta asla büyük konuşma!!!! (etki derecesi 9)

Kaynak :
Kod:
https://www.huzurdolusozler.com

Son düzenleme: