• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Alef dizi izle, Alef dizisi konusu ne, Alef dizisi oyuncuları kim, Alef dizisi hangi kanalda?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Alef dizi izle, Alef dizisi konusu ne, Alef dizisi oyuncuları kim, Alef dizisi hangi kanalda?​

BluTV ve FX ortaklığında hayata geçirilen, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in paylaştığı ve yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper'in oturduğu Alef, İstanbul Boğazı'nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

Osmanlı ve İslam Tarihi'nden izler taşıyan dizide, genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul'da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşüyor. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılıyor. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralayacak.

OYUNCULAR

Kenan İmirzalıoğlu
– (Kemal)
Ahmet Mümtaz Taylan – (Settar)
Melisa Sözen

ALINTIDIR.

Konular
17
MFC Puanı
4,260
İlk defa çıkmasını beklediğim yerli dizi.
Takip ederek her bölümü izledim.

Gizem, seri katil, polisiye derken aradığım herşey vardı.

Bir ara fazla dinlere yöneldi desem de finalde toparlaması iyi oldu.
Aslında daha uzun da sürebilirmiş.

Böyle kaliteli dizilerin artması dileğimle.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Belki izlerim, hala önyargım var diziye karşı nedenini bulamamıştım şimdi buldum.
Başrol oyuncusunu sevmiyorum da sanırım ondan.