• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

"aLew "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
772
MFC Puanı
530
İsim : Alev
Önceden bulunduğu IRC sunucuları : mynet.com
O sunuculardaki vasıfları :User
Şu anda aktif olduğu IRC sunucuları(varsa) : sohbet.net
O sunuculardaki vasıfları : Forum Mod.
Kendisi hakkında söylemek istedikleri:

Sohbet etmeyi seven ve yeni insanları tanışmayı psikolojik açıdan insanı rahatlatan bir unsur olarak görmekte efenim bu hanım kızımız. Şöyle ki bazen hiç tanımadığınız , yüzünü görmediğiniz birine en özel duygularınızı ya da acılarınızı anlatmak size iyi geliyordur. Yapmadıysanız bile birini tanımadan yapın bunu. kendinizden bahsedin demiyorum bakın mutluluğunuzu ya da acınızı anlatın çok iyi gelecektir.
"Herşeye rağmen gülmeyi asla hayatınızda çıkarmayın , derin bir nefes alın ve gökyüzüne bakıp en içten halinizle gülücük atın ;)"

iLLya

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
çok güzel anlatmışsın en beğendiğim künye oldun aLew :)) böyle normal ve samimi kişiler görmek güzel ;)

Konular
28
MFC Puanı
340
irc de gordum 1 kere tersledi beni. "Sohbet etmeyi seven ve yeni insanları tanışmayı psikolojik açıdan insanı rahatlatan bir unsur olarak görmekte efenim bu hanım kızımız" kismina guldum o yuzden.

basarilar

Konular
772
MFC Puanı
530
irc de gordum 1 kere tersledi beni. "Sohbet etmeyi seven ve yeni insanları tanışmayı psikolojik açıdan insanı rahatlatan bir unsur olarak görmekte efenim bu hanım kızımız" kismina guldum o yuzden.

basarilar

Haha Parabola :) bunu yeni gördümmm yaw :) allah bilir naptında tersledim :)

Güncelleyeyim

Mega Forum : Supermoderator :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...