• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Soru Aliexpressde bir ürün alırsam ürün ne zaman gelir?

Altima

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
1,260
Merhaba İnternetde Gezinirken Haber çıktı ürünün gelmesi 1 yıl geldiği söylenmekde sizce bu doğru mu?

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
En son bu gümrük vergisi çıktıktan sonra ürün almadım. Öncesinde 15 günde gelende vardı 1 aydan sonra gelende vardı. gelmeyen hiç ürünüm olmadı. Güvenilir satıcıdan yorumlara bakarak alırsan, hatta yorumlarda türkiyeyi seçersen insanlar ne kadar sürede geldiklerini yazıyor genelde fikir sahibi olabilirsin.

Altima

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
1,260
En son bu gümrük vergisi çıktıktan sonra ürün almadım. Öncesinde 15 günde gelende vardı 1 aydan sonra gelende vardı. gelmeyen hiç ürünüm olmadı. Güvenilir satıcıdan yorumlara bakarak alırsan, hatta yorumlarda türkiyeyi seçersen insanlar ne kadar sürede geldiklerini yazıyor genelde fikir sahibi olabilirsin.
Teşekkürler hocam:)

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Neden bilmiyorum ama hiç güven vermiyor bana bu site.