• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Allah'ın Lutuf Ve İhsanını Kazanmak için Dua

kuzguncuk

MFC Üyesi
Konular
15
MFC Puanı
110
Allah'ın Lutuf ve İhsanını Kazanmak için (Ali İmran)

Her kim ÂLİ IMRÂN suresinin 26. ve 27. ayetlerini 92 kere okuduktan sonra 9 kere de Esma'ül-Hüsna'yı okursa, hiç ummadığı lütuf ve ihsana ulaşır. İnşaallah...

26.Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’(teşâu), ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’(teşâu, bi yedikel hayr(hayru), inneke alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun).
27.Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl(leyli), ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy(hayyi), ve terzuku men teşâu bi gayri hısâb(hısâbın).

ALI IMRAN 26-27
DE Kİ: "Ey mülkün sahibi Allah'ım! Sen mülkü dilediğine verir, dilediğinden onu çeker alırsın! Dilediğini aziz, dilediğini zelil kılarsın! Her türlü hayır yalnız Sen'in elindedir! Sen elbette her şeye kadirsin! Geceyi gündüze katar günü uzatırsın, gündüzü geceye katar geceyi uzatırsın. Ölüden diri, diriden ölü çıkarırsın. Sen dilediğin kimseye sayısız rızıklar verirsin!"
قُلِ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَنْ تَشَاءُ وَتَنْزِعُ الْمُلْكَ مِمَّنْ تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ
تُولِجُ اللَّيْلَ فِي النَّهَارِ وَتُولِجُ النَّهَارَ فِي اللَّيْلِ وَتُخْرِجُ الْحَيَّ مِنَ الْمَيِّتِ وَتُخْرِجُ الْمَيِّتَ مِنَ الْحَيِّ وَتَرْزُقُ مَنْ تَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Selamun aleyküm.

Konuyu gizli ilimlerden mi aldın? (Havas) vs

kuzguncuk

MFC Üyesi
Konular
15
MFC Puanı
110
Hayır bu benim çok önceden yazdığım başka sitelerdeki konularımdan

kuzguncuk

MFC Üyesi
Konular
15
MFC Puanı
110
Evet uzun süredir nette aktif değildim belki yine bir şeyler paylaşırım diye bu sefer buraya geldim umarım düşündüğüm gibi iyi olur.