• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Anafiel

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Değerli moderatörümüz.

Genellikle gece saatlerinde görmeye alışık olduğumuz, büyü, fal, falcılık gibi mistik işlere merak salmış ve bu konular hakkında türlü araştırmalar yapmış üyemiz :sigara

Gülücüklü ya da sigaralı smileyler kullanmayı da pek sevmez :u23:

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
İnsan psikolojisini seviyor. Yazdığı yorumları ilgiyle okuduğum üyeler arasında.

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Değerli moderatörümüz.

Genellikle gece saatlerinde görmeye alışık olduğumuz, büyü, fal, falcılık gibi mistik işlere merak salmış ve bu konular hakkında türlü araştırmalar yapmış üyemiz :sigara

Gülücüklü ya da sigaralı smileyler kullanmayı da pek sevmez :u23:

ahahahhahahaha çok sevdim bak bunu

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Benim gibi oda çok fazla emoji kullanmayı sevmiyor.
güzel fal bakıyor bi ara bende baktıracağım.
Çok fazla tanımıyorum tanışmak dileğiyle. :redface:

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
mental olarak biraz fazla derin gibi görünüyor bana.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Pek cana yakın değil bana göre yani uzak. Fazla takılıyor önemsiz şeylere bunu dışında açtığı konular olsun yorumları olsun akıllı,zeki biri
güzel insan. :)

Konular
3
MFC Puanı
400
Yorumlarını ve fikirlerini beğeniyorum :) nedendir bilmem yakın hissettim onu kendime, açık sözlü olması çok hoşuma gitti mesela :)
Onunla forum oyunlarında soru cevap yapmayı seviyorum, yorumları cevapları bana hitap ediyor :)
Hayatın mutlulukla dolsun :)