• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü anakart işlemci ekran kartı güç kaynağı power supply

Berkay Gündoğdu

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
arkadaşlar hepinize merhaba şuanda kullanmış olduğum sistem
amd ryzen 5 1600 : asus gtx 1650 super
arkadaşlar ana kartım asus prıme a320m-r
sisteme rtx 3060 ti gaming msi : ryzen 9 5900x alacağım ekran kartı ve işlemcide anakartta sorun yaşarmıyım
not : oyun ve yayın için alacağım oyun : forza horizon 5 ve forza horizon 6 çıktğında sorun yaşamak istemiyorum orta ayarda olsa ekran kartı işlemci oyunda sorun yaşatmasın istiyorum
güç kaynağı power supply önerisi varmı aklımda MSI 850W 80+ Gold Power Supply var
kasada takılı olan fan soğutucularını falan acaba yükseltmek gerekirmi ana karta işlemci sizce uyumlumu web sitesinde uyumlu yazıyordu ve o ana karta baya yüksek olduğu için o ekran kartı sorun yaşatırmı dostlar yardımcı olursanız çok sevinirim

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
bu konuda uzman olan bir üstadımız var s.modlardan @TRWE_2012 fakat oda şuan özel sebeplerden dolayı burada yok, umarım başka hakim olan arkadaşlar vardır

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
arkadaşlar hepinize merhaba şuanda kullanmış olduğum sistem
amd ryzen 5 1600 : asus gtx 1650 super
arkadaşlar ana kartım asus prıme a320m-r
sisteme rtx 3060 ti gaming msi : ryzen 9 5900x alacağım ekran kartı ve işlemcide anakartta sorun yaşarmıyım
not : oyun ve yayın için alacağım oyun : forza horizon 5 ve forza horizon 6 çıktğında sorun yaşamak istemiyorum orta ayarda olsa ekran kartı işlemci oyunda sorun yaşatmasın istiyorum
güç kaynağı power supply önerisi varmı aklımda MSI 850W 80+ Gold Power Supply var
kasada takılı olan fan soğutucularını falan acaba yükseltmek gerekirmi ana karta işlemci sizce uyumlumu web sitesinde uyumlu yazıyordu ve o ana karta baya yüksek olduğu için o ekran kartı sorun yaşatırmı dostlar yardımcı olursanız çok sevinirim
Aşağıdaki "HAZIR SİSTEM" tam sana göre , fiyatı da makul seviyede....
Kod:
https://www.itopya.com/asus-prime-a320m-r-amd-a320-soket-am4-ddr4-2933hz-oc-vga-hdmi-anakart_u7190#bTableUrunDetay