Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Andorid El Feneri Uygulamaları - Işıksız Kalmayın!

  • Konbuyu başlatan Pisadam
  • Başlangıç tarihi
P

Pisadam

Misafir
Son bir kaç yılda el feneri uygulamaları üzerinde oldukça fazla tartışma oldu. Bu uygulamalar hakkında yapılan tartışmaların en fazla yapıldığı nokta ise uygulamaların kişisel verileri 3.parti uygulamalara reklam vs geliri karşılığında satıp satmadığı üzerineydi.
Sizler için Android platformunda kullanılabilecek en iyi uygulamaları derledik. Ve bu uygulamalar sizden yalnızca kameranın LED ışığını açmak için izin istiyor. Zaten artık tüm Android uygulamalarının internet erişimine sahip olduğu bir ortamda uygulamanın sizden izin isteyip istememsi de tartışılır bir nokta. Bu uygulamalardan bazıları reklam sunabilir uygulama içinde ama bazıları da sizin kişisel datalarınıza erişmek istese bile buna izin vermediğiniz sürece korkulacak bir durum söz konusu değil.1. Fener HD LED (Color Flashlight)
Fener HD LED listemizde ilk sırayı almakta zorlanmadı çümkü barındırdığı birçok özellik var. Uygulama standart izin isteme noktasında en az değere sahip uygulama olmasının yanında telefonunuzun arka kısmında yer alan LED ışığını fenere çevirmede en yetenekli uygulama. Ayrıca telefon ekranını bir fenere çevirmenizi sağlayacak ekranı çeşitli şekil ve renklere çeviren özellikleri bulunuyor.

Google Play'den İndirmek İçin Aşağıdaki Resmi Tıklayın

2.Fener – Flashlight
Mobile Apps Inc. tarafından geliştirilen “Flashlight” listemizde ikinci sırada. SOS sinyali tarzı bir kurgu üzerine inşa edilen uygulama oldukça ilgi çekici bir arayüze sahip. Bu uygulama ayrıca ihitiyacınız olur belki diye pusula özelliği ile birlikte geliyor. Doğal hayata çıkmayı ve gezmeyi sevenler için oldukça ideal.

Google Play'den İndirmek İçin Aşağıdaki Resmi Tıklayın

3. El feneri (Flashlight by SimGears)
El feneri kod adı ile gelen bu uygulama SimGears imzalı. Bu uygulama ana ekranda bulunan ve kolay erişim sağlayan el feneri widgeti içerir. Ekran kapalı modda olsa bile uygulamaya erişmeniz mümkün. ayrıca bu uygulama telefonu cebinize aldığınız anda flashı kapatarak extra batarya tüketiminin de önüne geçiyor ve zamandan tasarruf imkanı da sağlıyor. Reklam içeriyor ama bunu ayarlardan kaldırabilirsiniz.

Google Play'den İndirmek İçin Aşağıdaki Resmi Tıklayın

4. El Feneri LED flashlight (Flashlight HD LED)
Flashlight HD LED hem ev ekranınızı düzenleyebileceğiniz hem de flashınızı el feneri olarak kullanmanıza imkan veren başka bir uygulama. Ana ekrandaki widget sayesinde flashı kontrol edebilirsiniz. Uygulama içindeki renk paketleri sayesinde ana ekranınızı da bir fenere çevirmeniz mümkün.

Google Play'den İndirmek İçin Aşağıdaki Resmi Tıklayın 
Üst Alt