Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android Colornote Uygulaması

  • Konbuyu başlatan Pisadam
  • Başlangıç tarihi
P

Pisadam

Misafir


Android işletim sistemi kullanan kişiler için, akıllı telefonlarda günlük hayatımızı kolaylaştıran bir not alma, planlama yapma gibi basit ve kullanışlı bir uygulama mevcut değil. Bunun için bizzat Google Play üzerinden yapmış olduğum incelemeler üzerinden yola çıkarak sizlere Colornote uygulamasını tavsiye ediyorum. Kullanımı son derece kolay ve birçok özelliğe sahip olan bu uygulama sayesinde notlar almaktan öte alışveriş listesi hazırlama, e-posta yazma, yapılacak işler listesi çıkarma, takvim planlaması gibi birçok işi yapabilirsiniz.
Uygulama içerisinde aldığınız notlarını renklerini değiştirebilir, yapışkan not widgetleri oluşturabilir, alışveriş listeleri için kontrol listesi oluşturabilir, aldığınız notları güvenli bir şekilde yedekleyebilir, şifreleyebilir ve saklayabilirsiniz. Son olarak şuna da değinmek istiyorum ki bu uygulama sayesinde almış olduğunuz notları bluetooth, facebook, twitter, e-posta, sms ve whatsapp yoluyla paylaşabilirsiniz.

Google Play İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.socialnmobile.dictapps.notepad.color.note&hl=tr
 
Üst Alt