Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android Shazam Uygulaması - Dinlediğiniz Şarkıyı Bulma Programı

• Konbuyu başlatan Pisadam
  • Başlangıç tarihi
P

Pisadam

Misafir

Genelde yabancı şarkılarda yaşadığımız bir durum olabilir. Yani televizyonda yada radyoda dinlediğiniz bir şarkıyı akıllı telefonunuza dinleterek adını, sanatçıyı bulabilir ve öğrenebilirsiniz.Doğru duydunuz internet bağlantınız varsa sadece uygulamayı açıp dinletmek yeterli olacaktır. Daha sonra kısa bir aramadan sonra kullandığınız uygulama şarkıyı buluyor ve karşınıza getiriyor.Bu gibi birkaç program android ve ios marketlerde kullanılmaktadır. Bu programlardan ençok kullanılanı ise Shazam uygulamasıdır.

Shazam uygulaması size internetiniz olduğu sürece dinlettiğiniz şarkıyı bulmaktadır ve daha sonra bunu youtube ve spotify sayesinde dinleme fırsatı sunmaktadır.

Son yapılan güncelleme ile program biraz daha geliştirildi ve size dünyada en çok şarkılar dinleniyor ve ülke ülke ayrım yapabiliyor.Hatta sosyal ağlar bağlantısı ise dinlediğiniz şarkıyı anında paylaşabilir ve arkadaşlarınızında dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Ben şahsen kullanıyorum ve size şiddetle öneriyorum.

Google Play İndirme Linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shazam.android&hl=tr

Satürn

Emektar Yönetici
  • MFC Puanı
    21,644
  • MFC Seviyesi

Çok iyi bir program :) aradigim her şarkıyı bulabiliyorum

P

Pisadam

Misafir
Çok iyi bir program :) aradigim her şarkıyı bulabiliyorum

Ben bu uygulamayı internetten tesadüfen buldum, gerçekten şuan telefonumda en yararlı uygulamalardan biri. Bir cafeye gittiğim zaman cafede çalan müziği bile buluyor o derece muhteşem bir program.

Kesinlikle sürekli müzik dinleyenlere tavsiye ettiğim uygulamaların başında geliyor.

Satürn

Emektar Yönetici
  • MFC Puanı
    21,644
  • MFC Seviyesi

Ben bu uygulamayı internetten tesadüfen buldum, gerçekten şuan telefonumda en yararlı uygulamalardan biri. Bir cafeye gittiğim zaman cafede çalan müziği bile buluyor o derece muhteşem bir program.

Kesinlikle sürekli müzik dinleyenlere tavsiye ettiğim uygulamaların başında geliyor.

Aynen öyle bir de çok kullanışlı
Her aradığını anında bulabiliyorsun youtube yanında alt etmiş

Üst Alt