• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Andromedalı kadın ziyaretçi bölüm 4

Konular
788
MFC Puanı
4,380
BÖLÜM 4
Andromedalı kadın ziyaretçi ve bir profesör arasında geçen konuşmalar. Uzaylılar ufo dünya dışı canlılar gibi gizemli konular için merak duyanların zevkle izleyebileceği bir bir video.

Konuşmalardan kısa bir alıntı "Profesör: Ne zaman olmuştu bu? Lya: 1973 yılında. Profesör: İkisi de öldü mü?

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Topluca intihar eden tarikat vardı bide ibretlik.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Daha neler var oshonun yolundan gidip kendilerine şehir inşa ediyorlardı müritlerini hertürlü köle gibi kullanıp en sonunda müritlerini öldürenler vardı canlarını zor kurtarıyorlardı bi belgeselde izlemiştim

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Bu hikayenin sonunda ne oluyor dünyalılarla bağlatıya geçmeyi Red mi ediyorlar merak ettim şimdi :)

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Youtuberlar da halkla içiçe değil mi nezaketen insan bişeyler der :)

Konular
788
MFC Puanı
4,380
merhaba yeni farkettim.. kusura bakmayın.. Videoya ilginiz için teşekkür ederim.. Yeni bölüm birazdan yayında.. Bekleriz herkesi:)