• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Anduril

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Anduril

ben açayım dedim :giggle:

mmm.. nasıl başlayalım..

Anduril.. LOTR de Aragon un kullandığı kılıç ın ismidir..

peki bizde Andruil kimdir diye cevaplayacak olursak bilmem ki buraya makale yazabilirim sanırım.. sizlerde okurken zorlanırsınız.. olabildiğince kısa ve öz yazmaya çalışacağım.. :roflmao:

enerjisi ve rengi inanılmaz bir insan kendisi.. benim kadar pozitif ve duyarlı.. düşünceli.. kibar.. ve yine benim kadar sulugöz de diyebilirim (ahhh bu balıklar) benzer noktalarımız çok fazla var.. hemde inanılmaz derecede.. bazı zevklerimiz örneğin (kazandibi ve çay) tıpkısının aynı.. belki su burcu olduğumuz içinde olabilir.. :roflmao: bilemiyorum.. evren ve sırları işte.. benim gibi ihtiyar alınganlığından da az biraz bahsedeyim.. siz farkında bile olmazsınız.. olumlu olaylar.. sohbetler.. keyifli anlar sonradan bu alınganlığı unutturuyor bizlere..

mmm.. kendisi ev arıyordu ve bu konuda sersenişte bulunmuştu forumda bende yardımcı olmak istedim bu kararsız haline.. (not.. hala kararsız ve hala ev bulamadı) bu şekilde karşılaşmış olduk.. bir kılıç ve bi ejderya :roflmao: :giggle:

keyifli sohbeti ve düşünceleri var.. ve ii ki foruma gelmiş..

paylaşımlarını sürekli takip ettiğim bir arkadaşım olur kendisi :inlove:

Son düzenleme:

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Çok teşekkür ederim @saphira :)
Ne kadar ince ruhlu, hassas ve naifsin..
Haketmediğim şekilde Söylediğin güzel sözlerinle, beni onore ve mahçup ettin☺️
Bu forumdan bana kalacak en büyük miras seni tanımam oldu.
Harika ve eşsiz biri olduğunu anlatabilmem çok zor. Çünkü bu kolaylıkla anlatılamayacak kadar derinlikli bir durum.
tanıdığım, gerçekten çok sevdiğim ve saygı duyduğum nadir insanlardan birisin. Sadece bir konuda yanlış sayılabilecek bir davranış içerisine girdin. Ama sağduyunla doğruyu orda da bulmayı başardın ve yapman gerekeni yaptın. Gösterdiğin iradenle, dirayetli tavrınla ne kadar özverili olduğunu bir kez daha hissettirdin..
İyiki varsın güzel insan..
Hayatında olan insanlara seni tanıdıkları için, ne kadar şanslı olduklarını hissettir olurmu:)
Seni seviyorum...

Son düzenleme:

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
anduril sanalda tanıdığım çoğu insandan biraz farklı bi abimiz. yani nasıl desem, çok hassas, kalbi çok yumuşak. çok kırılgan ve detaylara da biraz fazla takılan bi karaktere sahip. yapacağı her şeyi uzun uzun sorgulayan ve aslında bu nedenle kendisini normalden biraz daha fazla yoran biri. lakin kendisine ötede de arz ettiğim gibi, acizane tavsiyem bu kadar hassas olursa çok kırarlar, çok üzerler. böylesini parça pinçik ederler .d promosyon olarak da manevi ve maddi zarara uğratırlar.

hocam bazı duygularının uçlarından aldır. bu kadar kırıkla bu dünya çekilmez inan... benden yaşça büyüksün ve yine de sen bilirsin.
ama zira yeni dünya insanlarının büyük bir kısmı senin konuştuğun dili çoktan unuttu. (ve belki biz de dahil)
Öyle ki içinde bulunduğumuz çağda kronolojik olarak şuradayız:
İlk Çağ> Orta Çağ>Yeni Çağ> Yakın Çağ> Vahşi Çağ...

bence çağı takip et. aksi halde seni görenlerin çoğu sana, ilk defa beyaz gören yerli kabile insanları gibi bakıyor olacak...

üzerlerrrrrrr
anlamazlarrrrrr
yorarlarrrrrrr .d

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
kırılgan birine benziyor :))))) rahat ol , salıver dayı .)))

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Herkes kendine yakışanı yapıyor üstad neler neler gördük lanetledikleri internette yiyip içip doymazlar