• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Apple iPhone 14 Pro, iPhone 14'ten daha fazla tercih edildi!

Pozitivizm

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
28 Şub 2020
Konular
1,842
Mesajlar
22,002
MFC Puanı
255,000

Apple, geçtiğimiz günlerde tüm dünyada satışa başlayan ve merakla beklenen iPhone 14 serisini duyurmuştu. Bu seri beklentileri uzun süredir yükseltse de bazı problemleri de beraberinde getirdi. Serideki daha pahalı iPhone 14 Pro modelleri, temel iPhone 14 ile karşılaştırıldığında piyasada çok daha popüler görünüyor.​

Haber, bilinen analist Ming-Chi Kuo'nun bir tweetine dayanıyor. Cupertino merkezli teknoloji devi, tedarikçilerinden Phone 14 Pro sürümüne odaklanmalarını talep ediyor. Bunun sebebi ise cihazın çok fazla ilgi görmesi.

Şu an itibariyle, Apple görünüşe göre Foxconn'a en son iPhone serisinin ASP'sini (Ortalama Satış Fiyatı) artırmak için iPhone 14 Pro serisi üretimini artırmasını söyledi. Başka bir deyişle, analist, artan sevkiyatların ve satışların 2022 iPhone'ların ASP'sini yaklaşık yüzde 10 artırmasını bekliyor. Farkında olmayanlar için marka, Far Out etkinliğinde önceki nesil iPhone 13'e göre çeşitli iyileştirmeler içeren yeni modelleriyle iPhone 14 serisini duyurmuştu. Seri uzun süredir beklentileri de yükseltmişti ancak bazı problemler beraberinde geldi. Örneğin iPhone 14 modelleri için kamera titreme problemi şu anda gündemden düşmüyor.
 
Üst