Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Apple'dan MacBook'lara Yeni Güncelleme

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Apple, MacBook Pro ve MacBook Air modelleri için yeni bir güncelleme yayınladı. Sistem yönetim kontrolcüsü olarak adlandırılan güncelleme, indirilebilir durumda.Apple, yayınladığı yeni güncelleme sonrası, çok az etkilenen kullanıcıApple'ın taşınabilir bilgisayarlarındaki bataryaların, kaç defa şarj edilip, boşaldığını görebiliyorsunuz. Çevrim adı verilen bu döngüye, Apple 1000'e kadar garanti veriyor. olduğu düşünülen bir soruna derman oluyor.​

Yazılımdaki bir hata sayesinde, bazı MacBook modellerinde 1000 çevirmden sonra hatalar ortaya çıkmaya başlıyor. 1000 çevrimi geçen kullanıcılar, ani işlem durmaları ve kapanma gibi sorunlarla karşılaşıyorlar.


MacBook, MacBook Pro ve MacBook Air gibi pek çok mobil cihaz için hazırlanan sistem yönetim kontrolcüsü adlı güncellemeyi, bilgisayarınızadestek sayfasından ya da Mac App Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Belki piliniz 1000 çevrim seviyesinde değil ama, olduğu zaman herhangi bir hata ile karşılaşmamak için, çıkan güncellemeyi yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
 
Üst Alt