• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Apple'ın iPhone 14 de sunduğu "Dinamik Ada" özelliğini Xiaomi için indirin!

Pozitivizm

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
28 Şub 2020
Konular
2,064
Mesajlar
24,122
MFC Puanı
287,920

iPhone 14 sunulan Dinamik ada özelliği en nihayetinde Xiaomi cihazları için de yayınlandı. İndirme linkini ve nasıl kullanılacağını sizler için aktarıyoruz.​

Dinamik ada özelliği yeni iPhone 14'ün iOS 16 ile gelmesiyle birlikte tanıtılmıştı. Kullanıcılar tarafından çok sevilen bu özellik Android evrenine Xiaomi geliştiricileri sayesinde artık gelmiş bulunuyor.

Xiaomi'de Dinamik Ada özelliğini kullanabilirsiniz​

Yakın zamanda iPhone 14 Pro Max ve iPhone 14 Pro ile hayatımıza gelen Dinamik Ada özelliği artık Xiaomi cihazları içinde kullanılabilir hale geldi. Geliştiriciler sayesinde artık Xiaomi telefonlarına da gelen bu özellik kullanıp deneyebilirsiniz.

Dinamik Ada özelliği, sosyal ağda çok viral hale gelmişti zaten bu yüzden de geliştiriciler acele edip bu işlevi Xiaomi cihazları içinde geliştirdiler. Gelin özelliğin kurulumuna geçelim.

  • Dynamic Island özelliğini yüklemek için atmanız gereken ilk adım burada sunulan .apk dosyasını indirmek.Daha sonra;
  • .apk dosyasını akıllı telefonunuza yükleyin. (Yüklemek için ayarlardan "Bilinmeyen Kaynaklardan dosyaları yükle" seçeneğini açmanız gerekiyor.)
  • Yükledikten sonra uygulama sizden gerekli izinleri isteyecektir. Bu izinleri kabul ettikten sonra, uygulamayı kullanabilirsiniz.
Dynamic Island özelliği gerekli izinleri verdikten sonra telefonunuzda çalışacaktır. Doğru bir şekilde kurulduğunda Dynamic Island böyle görünüyor:

Dinamik Ada özelliğini Xiaomi cihazları için indirebilirsiniz!
awdeqw-s5M5.png


Ancak, henüz çok fazla animasyon yok. Yukarıdaki diğer ekran görüntüsünde özelliğin ince ayarlarını yapabilirsiniz. Bildirim alanının uzunluğunu, konumunu ve diğer bazı ayarlamaları yapabilirsiniz.

Uygulamalardan gelen bildirimlerin de çalıştığı yeni versiyonu Dynamic Island V2 Telegram sayfasından bulabilirsiniz.
 
Üst