Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Araba Park Etme Oyunları

Aylin22

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    27 Mar 2013
  • Mesajlar
    150
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi


Araba Park Etme Oyunu yüklendikten sonra, Continue'ye ve ardından Play'e basarak; daha sonra The Street, Office Parking veya Big City'den birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız size verilen araçları gösterilen yerlere yapabildiğinizce en kısa sürede ve en uygun şekilde park etmek.
Araba Park Etme Oyunlarında araca yön vermek için klavyenizin yön tuşları olan ok tuşlarını veya W, A, S, D tuşlarını kullanacaksınız. Aracınızı parkettikten sonra bir sonraki levele geçmek için ise Space tuşuna basacaksınız. Oyun ekranının üst kısımında geçen süreyi ve geçtiğiniz levelleri görebilirsiniz. Oyun ekranının ortasında ise ne tarafa gitmenizin gerektiği ok ile gösterilmekte. Aynı zamanda yine oyun ekranında sol alt köşede duraklat butonuna tıklayarak menüye dönebilir; sesi kapatabilir veya açabilir, müziği kapatabilir veya açabilir, grafik ayarlarını ve görüntü kalitesini değiştirebilirsiniz.
Sizde sıkılmadan oynayabileceğiniz bu 3D Mini Araba Park Etme oyununu hemen oynayabilirsiniz. Bu eğlenceye tanıklık etmek istiyorsanız kesinlikle oynamalısınız. İyi eğlenceler. Araba Park Etme Oyunları, Araba Park Etme, Araba Oyunları
 
Üst Alt